нанесение логотипов +на форму

Компанія «Український рекламний дім» пропонує нанесення логотипів на форму для спортивних команд, клубів, гуртків. Спортивна форма з нанесенням логотипу - це відмінна риса і необхідний атрибут будь-якої команди або спортивного клубу. Вона дозволяє виділятися серед інших спортсменів, і об'єднує команду.

На змаганнях дуже важливий зовнішній вигляд команди, адже те, як спортсмени будуть виглядати, також частково впливає на їх настрій і результат гри. Ми більше 10 років професійно працюємо в сфері реклами, тому ви можете спокійно довірити зовнішній вигляд своєї команди або клубу нашим фахівцям.


Зовнішній вигляд - це половина успіху!

Ми допоможемо вам швидко і якісно підготувати форму для змагань. Якщо вам потрібна:

  • Форма з нанесенням номера і прізвища;
  • Форма з нанесенням імені і номера;
  • Оригінальна футбольна форма на замовлення з нанесенням номера;
  • Нанесення номерів на форму баскетбольної, регбійної або іншої команди;
  • Нанесення логотипів і малюнків для боксерських клубів, секцій бойових мистецтв, фітнес центрів та інших спортивних гуртків та організацій.

Звертайтеся до нас, і ми подбаємо, щоб через кілька днів ваша команда була готова до будь-яких змагань.

У нас можна замовити форму як для цілої команди, так і від 1 екземпляру. Можна замовити для себе або в подарунок. Ми робимо нанесення номера на футбольну форму будь-якої команди. Якщо ваш син є фанатом футболу, він буде шалено радий отримати форму з номером і прізвищем свого улюбленого гравця. Ми без проблем відтворимо форму відомого спортсмена, щоб ви могли порадувати свою дитину або себе.

спортивная форма +с нанесением логотипа

Друк на спортивному одязі

Друк номера на футболці найбільш часто проводиться за допомогою спеціальної плівки. Вона має яскраві насичені кольори і досить велику кольорову гаму. При правильному догляді така футбольна форма з нанесенням імені і номера прослужить тривалий час.

Даний спосіб друку дозволяє дуже оперативно виготовити спортивну форму на замовлення. Терміни - від 1 робочого дня. Плівки можуть наноситися на будь-які типи тканин - натуральні, синтетичні або змішані, ви самі вирішуєте яка якість спортивної форми вам потрібна. Більш детально про даний метод нанесення номерів і логотипів на форму читайте в статті «Друк на тканині».

нанесение номеров +на форму

Дизайн, доставка, ціна

Наші дизайнери можуть розробити фірмовий логотип для вашого спортивного клубу або команди, підібрати шрифт для написів на формі, щоб на змаганнях спортсмени виглядали на всі 100%.

Ми пропонуємо нанесення номера і прізвища на футбольну або іншу форму за відмінними цінами. Ми працюємо в Хмельницькому, але ви можете замовити доставку готової продукції на найближче відділення Нової Пошти в своєму місті.

Вартість розраховується індивідуально. Ціна залежить від тиражу, розміру написів і номерів, виду плівки. Актуальну вартість уточнюйте у нашого менеджера.

Щоб купити футбольну або іншу форму з нанесенням номера, логотипу та прізвища, телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ДРУК НА СПОРТИВНІЙ ФОРМІ