компьютерная вышивка

Машинна вишивка - дуже якісний метод нанесення зображень і написів на готовий одяг або окремі частини крою. Комп'ютерна вишивка дозволяє відтворити на одязі логотип, напис або малюнок будь-якої складності.

Компанія «Український рекламний дім» пропонує якісну вишивку на готових виробах або на окремих частинах крою, з яких буде зшиватися одяг. У нас можна замовити вишивку як маленьким тиражем 1 однієї штуки, так і великими оптовими партіями.


Технологія нанесення

Для вишивки використовується спеціальне високоточне обладнання. При правильно налаштованому процесі попередньої підготовки і нанесення, вишивка проводиться досить швидко, що дозволяє нам виготовляти невеликі тиражі в терміни від 2 робочих днів.

Етапи роботи:

 • На першому етапі дизайнер готує макет і програму для вишивки. Прораховується кількість стібків, задаються пропорції, потрібну кількість кольорів і щільність ниток.
 • Далі відбувається процес налаштування машини під конкретний макет - ваше зображення, логотип або напис.
 • Підготовка виробів для нанесення або окремих частин виробу.
 • Після попередньої підготовки запускається сам процес вишивки.

Машинна вишивка дозволяє наносити текстову інформацію або малюнки на різні види продукції:

 • Футболки, поло та сорочки;
 • Футболки, реглани та кофти;
 • Шапки та інші головні убори;
 • Робочий одяг: фартухи, жилетки, куртки та інші види одягу.

Комп'ютерна вишивка проводиться лише на рівних частинах одягу або на окремих частинах крою. Якщо потрібно нанести зображення або напис на важкодоступні місця вже готового одягу використовується метод виготовлення шевронів. Більш докладно про дану технологію читайте в нашій окремій статті «Виготовлення шевронів».

машинная вышивка

Переваги вишивки

 1. Підвищена зносостійкість. Вишивка не боїться прання, стійка до стирання, прослужить довгі роки. Кольори залишаються яскравими і насиченими протягом тривалого часу.
 2. Великий вибір кольорів і насичені відтінки. Відмінне рішення, якщо потрібно отримати кольори, максимально відповідні до вашого корпоративного стилю.
 3. Вишивка дає можливість відтворити на тканини логотип або малюнок будь-якої складної форми максимально точно.
 4. Презентабельність. Вишивка надає об'ємності логотипам, малюнкам і написам. Виглядає дорого і красиво. Це важливо для корпоративного одягу, де зовнішній вигляд співробітників грає важливу роль в сприйнятті компанії та формуванні відповідного іміджу в очах партнерів і клієнтів.
 5. Оперативність. Дана технологія відрізняється швидкістю нанесення. Навіть великі тиражі можуть бути виготовлені в терміни до 7 робочих днів, якщо макет не дуже складний.

Сфери застосування

Вишивка на одязі стає все більш популярною і застосовується в різних сферах:

 • Вишивка на спецодязі. Дана технологія нанесення інформації відрізняється підвищеною зносостійкістю. Вона здатна прослужити дуже тривалий час, зберігаючи свій первинний зовнішній вигляд. Тому вишивка ідеально підходить для створення робочого та спецодягу, де в першу чергу важлива довговічність виробів.
  Це дуже практичне рішення, якщо вам потрібен одяг для співробітників складу, сервісного центру, працівників виробничих цехів, ремонтних бригад і інших сфер, де одяг схильний до швидкого зносу.
 • Вишивка на текстилі. Дана технологія також є прекрасним рішенням при створення єдиного корпоративного стилю для співробітників компанії. Вишивка логотипів виглядає дуже презентабельно і дорого, додає об'ємність зображенню.
  Ідеальне рішення для брендування одягу банківських співробітників, працівників офісу, продавців, касирів і консультантів в магазинах і супермаркетах; практичне рішення для створення робочої форми співробітників готельно-ресторанного бізнесу - барменів, кухарів, офіціантів і адміністраторів.
  Вишивка також може застосовуватися для нанесення на різні види промо-одягу для промоутерів.
 • Вишивка зображень на одязі - відмінний варіант для створення сувенірної та подарункової продукції. Яскраві насичені кольори, велика кольорова гама ниток, дозволяють створювати унікальні красиві повнокольорові зображення.
вышивка на одежде

Ціна, терміни, доставка

Вартість вишивки розраховується індивідуально по кожному замовленню. Програма вираховує скільки тисяч стібків потрібно машині для виготовлення вашого напису або малюнка. На ціну також впливає розмір нанесення і кількість кольорів.

Терміни залежать від складності макета, тиражу під вишивку і завантаженості виробництва. Невеликі партії можна виготовити в терміни від 2 до 7 робочих днів.

Щоб отримати актуальну інформацію щодо вартості та строків виготовлення зв'яжіться з нашим менеджером.

Ми працюємо в місті Хмельницький, але ви також можете замовити виготовлення і доставку готової продукції на найближче відділення Нової Пошти у вашому місті. Працюємо по всій Україні.

Якщо вам потрібна вишивка на одязі, замовте її у нас. Гарантуємо відмінну якість і швидкість виготовлення. Щоб оформити замовлення або отримати попередній прорахунок, телефонуйте або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ВИШИВКУ НА ОДЯЗІ

Copyright © 2017, urd.com.ua, All Rights Reserved.