аптечний хрест світлодіодний Хмельницький

Рекламна вивіска для аптеки - світлодіодний хрест - це найпопулярніший метод залучення уваги, використовуваний аптеками. Конкуренція в цьому бізнесі настільки велика, що кожен шукає спосіб привернути увагу перехожих.

Світлові хрести призначені, переважно, для зовнішнього застосування. Встановлюються біля входу в аптеку таким чином, щоб їх можна було побачити здалеку по обидва боки. Світлодіодний хрест для аптеки може бути одностороннім або двостороннім.


В чому секрет популярності?

аптечний хрест з анімацією

Світлові хрести для аптек мають кілька переваг перед звичайними вивісками. Ось чому вони так часто використовуються у фармацевтичному бізнесі:

  • Помітні здалеку завдяки яскравому світлодіодному підсвічуванню і вигідному розташуванню біля входів в аптеки.
  • Працюють вдень і вночі. Світлодіоди роблять хрести особливо помітними в темний час доби. Їх добре видно на відстані 250-300 метрів.
  • Динамічна підсвічування привертає більше уваги і більше клієнтів в Вашу аптеку.
  • Вони мають низькі показники енергоспоживання, захищені від пилу і вологи, служать багато років.

Види хрестів для аптеки

аптечний хрест зі змією

Вивіска у вигляді хреста для аптеки часто робиться індивідуально під замовлення, але є також і популярні стандартні види виробів:

Хрест зі статичним підсвічуванням. Найбільш популярним виробом є зелений хрест для аптеки. Обклеюється плівкою зеленого кольору і підсвічується зсередини за допомогою зелених світлодіодів, розташованих всередині конструкції. Також часто замовляють аптечний хрест зі змією. Зображення змії виготовляється з плівки зеленого або білого кольору, підсвічується світлодіодами.

Аптечний хрест з анімацією. Найбільш дорогий і ефективний вид. Являє собою повнокольорове світлодіодне табло, на якому можна розмістити яскраві картинки або відеоряд з актуальними знижками і акціями, показати дату, час роботи аптеки, температуру на вулиці. Дозволяє максимально виділятися серед конкурентів і привернути до себе потенційних клієнтів.


Ціна і терміни виготовлення

світлодіодний хрест для аптеки

Вартість залежить від розмірів, виду, і кількості робочих сторін. Виготовлення аптечних хрестів займає 7-14 робочих днів залежно від складності, а також завантаженості виробництва. У нас Ви можете купити гарний і надійний хрест для аптеки, який прослужить багато років. Щоб дізнатися прайс на виготовлення зателефонуйте нам або пишіть на пошту.

Працюємо у Хмельницькому, також доставляємо готові і надійно упаковані вироби по Україні. Фото і приклади виготовленої продукції дивіться на нашому сайті. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Аптечний хрест світлодіодний здатний зробити аптеку більш помітною і збільшити потік клієнтів в два рази. Це яскравий і ефективний спосіб реклами, який допоможе досягти успіху Вашому бізнесу. Щоб замовити аптечний хрест, телефонуйте або використовуйте форму зліва.