біжуча стрічка світлодіодна  Хмельницький

Біжуча стрічка – це ефективна світлодіодна вивіска для магазину, ресторану або офісу і один з лідерів по залученню уваги перехожих. Згідно з дослідженнями, динамічна реклама привертає на 90% більше уваги, ніж статична.

Біжуча стрічка - це той вид реклами, який обов'язково помітять. Табло рухомий рядок може застосовуватися як зовні будівель, так і всередині для забезпечення більшого потоку клієнтів в магазин, заклад чи офіс.


Переваги

Гарна біжуча стрічка має ряд переваг:

реклама біжуча стрічка

Головна перевага, чому біжуча стрічка є такою популярною, є можливість швидко замінити текст, який відображається на екрані. Хоч кожен день або годину можна писати щось нове, щоб люди помічали і читали Вашу рекламу. Не потрібно кожного разу друкувати нові флаєра під нову акцію, просто змініть інформацію на панелі рухомого рядка. Це абсолютно безкоштовно.

  • Більше уваги. Рухомий текст дочитаю до кінця близько 70% людей. А це дуже багато, враховуючи, що в середньому людина витрачає на перегляд реклами лише 5 секунд. Тому потрібно вибрати таку швидкість, щоб текст не рухався занадто повільно. Тоді зовнішня чи внутрішня біжуча стрічка зможе працювати максимально ефективно.
  • Яскраві led світлодіоди дозволяють чітко бачити інформацію на рухомому рядку навіть в яскраву погоду з відстані близько 300 метрів.
  • Ви заощадите гроші на промоутерах і поліграфії. Електронна рухомий рядок сам буде привертати увагу до Вашого магазину, офісу чи ресторану. Це не трата грошей, а розумна інвестиція. Це не тільки повноцінна вивіска, рухомий рядом також допоможе незмінно економити на розробці дизайну, вивісці, промоутерах і друку поліграфії.
  • Світлове табло рухомий рядок окупає себе приблизно за півроку і здатне збільшити потік клієнтів до 40%, в залежності від місця розташування. За вартістю невелика діодна вивіска у вигляді рухомого рядка може зрівнятися з лайтбоксами або об'ємними літерами, але буде працювати набагато ефективніше.
  • Тривалий термін служби. Світлодіодна реклама дуже довговічна. Наша рухомий рядок може працювати цілодобово багато років поспіль.

Де застосовується?

Найчастіше світлове табло рухомий рядок встановлюється:

приклади рухомих рядків
  • На фасадах будівель на певній висоті, обов'язково в людних місцях, щоб оголошення могли побачити якомога більше людей.
  • Біля входу в магазин, салон краси, кафе, ресторан, офіс компанії, щоб повідомити про актуальні пропозиції, знижки та привернути увагу до даної компанії або закладу.
  • Рухомий рядок для автомобіля або автобусів. Часто застосовується службами таксі для реклами. Встановлюється за заднім склом, щоб водії машин, які знаходяться позаду або люди.ю що проходять повз, могли прочитати рекламне оголошення. Стало популярним використовувати рухомий рядок в автобусах для повідомлення маршруту і вартості поїздки.

Світлова біжуча стрічка – характеристики:

програмування рухомого рядка

Складається з невеликих модулів, розміром 16х32 см, які об'єднуються в єдину картинку. Потужність споживання енергії - 150 Вт/м2. Яскравості в 9 тисяч кд/м2 досить, щоб зображення було чітко видно в сонячну погоду. Працює при температурі від - 30 до + 50 градусів за Цельсієм. Має повний захист від попадання пилу, захищена від струменів води будь-якого напрямку. Здатна пропрацювати близько ста тисяч годин.

Налаштування рухомого рядка проводиться за допомогою спеціальної програми, з якою клієнт може розібратися самостійно. Програмування рядка здається складним на перший погляд, але витративши небагато часу потім можна оперативно і самостійно змінювати інформацію. Передача даних здійснюється через USB-порт. За доплату можна зробити так, щоб нову інформацію можна було завантажувати через LAN-провід або Wi-Fi. Також додатково можна встановити датчик температури і виводити поточну температуру на екран.

Кольоровий рухомий рядок по стандарту має червоний колір. За бажанням клієнта і за додаткову доплату текст може бути жовтим, зеленим, синім або білим.


Виготовлення рухомих рядків - ціна і терміни

Led реклама - один з найдорожчих видів реклами. Але хоч біжуча стрічка і коштує порівняно недешево, працює вона дуже ефективно. Ціна залежить від розмірів, кольору тексту, наявності додаткових датчиків і обраних способів оновлення інформації на табло. Актуальний прайс уточнюйте у менеджерів.

Виготовлення рухомих рядків займає близько 14 робочих днів. Ми працюємо в місті Хмельницький і пропонуємо доставку виробів по всій Україні. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». Приклади виготовлених нами рядків дивіться на сайті.

Якісні і довговічні рухомі рядки Ви можете купити у нас, замовивши через форму зліва або по телефону. Дзвоніть прямо зараз.