вуличні електронні годинники табло Хмельницький

Щоб успішно конкурувати сьогодні, потрібно відрізнятися і виділятися на фоні інших. А ще дуже важливо нести людям користь. Тому дуже популярним інструментів реклами стали електронні вуличні годинники з термометром і електронні цифрові метеостанції, які встановлюються на фасад будівлі.


Переваги

Вуличні електронні годинники представляють собою табло різних розмірів, на якому відображається поточна дата, час, температура, вологість повітря, або інша інформація.

Користь Електронний годинник на фасаді будівлі - це дуже ефективний метод реклами, оскільки не рекламує безпосередньо, а в першу чергу надає людині потрібну інформацію. Він зверне увагу на Вашу компанію або заклад, тому що захоче дізнатися час або температуру на вулиці.

Прихована реклама. Можна замовити додаткове брендування, щоб електронний годинник або метеостанція були виготовлені з логотипом Вашої компанії. Коли людина подивиться на табло, щоб дізнатися потрібну інформацію, вона також помітить і рекламу фірми.

Довговічність. Вуличні електронні термометри з годинником виробляються з міцних матеріалів, щоб захистити конструкцію від механічних пошкоджень і попадання вологи. Якісні світлодіоди, які використовуються для відображення інформації, добре видно і в сонячну погоду, і в темний час доби. Виріб прослужить довгі роки.


Де застосовується?

електронні годинники метеостанція

Годинники електронні вуличні з датчиком температури найбільш часто встановлюються на фасадах державних установ, навчальних закладів (академій, коледжів, університетів), банків, приватних компаній.

Електронний годинник на стіну - це додаткове джерело залучення уваги, який вирішує проблему людини - потребу в певній інформації, а натомість Ваша компанія отримує можливість бути поміченою.


Виготовлення і доставка

Електронна метеостанція або годинник виготовляються за 7-14 робочих днів. Терміни залежать від завантаженості виробництва. Ми виробляємо вуличні електронні годинники різних розмірів з різними опціями. Можна додатково вивести на екран календар з актуальною датою, встановити термометр для відображення температури і датчик для відображення вологості повітря.

Оскільки кожен такий проект індивідуальний, єдиний прайс на виготовлення відсутній, актуальну ціну уточнюйте у менеджера. Фото з прикладами готових виробів, дивіться на нашому сайті.

Вуличні електронні годинники на фасад будівлі Ви можете купити у компанії Український рекламний дім. Гарантуємо високу якість продукції. Відправляємо по всій Україні. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». Замовляйте прямо зараз по телефону або за допомогою форми зліва.