електронне табло курсів валют Хмельницький

Світлодіодне табло курсів валют - це невід'ємний атрибут будь-якого банку або пункту обміну валюти. Це маяк уваги для всіх бажаючих обміняти гроші. Його добре видно здалеку на відстані 200-250 метрів і воно допомає збільшити кількість клієнтів в обміннику або в банку.


Чому варто замовити?

Вуличне табло курсів валют допоможе розвинути Ваш бізнес, залучити більше уваги і привести нових клієнтів. Воно має кілька незаперечних переваг:

Помітність. Яскраві світлодіоди на контрастному чорному фоні дуже добре кидаються в очі, їх добре видно здалеку. Інформацію зручно читати. Працюватиме і вдень, і вночі.

вуличне табло курсів валют

Довговічність. Світлодіоди, що використовуються для виведення інформації, мають тривалий термін експлуатації і прослужать багато років. Корпус табло найчастіше виготовляється з міцного алюмінієвого композиту.

Легкість зміни інформації. Розмістити актуальну інформацію та оновити дані дуже просто і це займає небагато часу. Можуть бути різні варіанти для зміни інформації - використовуючи пульт, флешку або по Wi-Fi.

Додаткова реклама. На табло можна розмістити логотип і назву банку або фірми, а також вказівні стрілки, щоб Вас легше було знайти.

Індивідуальна конструкція і дизайн. Клієнт може вибрати потрібну кількість грошових одиниць, порядок їх розміщення, колір світлодіодів, колір корпусу і кількість робочих сторін.


Ціна, виготовлення і терміни

світлодіодне табло курсів валют

Електронне табло курсів виготовляється за 7-10 робочих днів залежно від складності конструкції. Працюємо в місті Хмельницький, надійно упаковане табло можемо відправити в будь-яке місто України. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». При необхідності, за запитом клієнта, проводимо установку табло на фасад будівель. Фото з прикладами наших робіт дивіться на сайті.

Однотипний прайс на табло обміну валют для банків і обмінників відсутній через те, що кожен такий проект дуже індивідуальний.

табло обміну валют для банків

Ціна буде залежати від розмірів конструкції, кількості полів під відображення інформації про курси валют, кількості сторін. Надішліть запит поштою або надайте інформацію нашому менеджеру, щоб ми підготували Вам індивідуальний прорахунок.

Табло котирування валют - обов'язковий елемент реклами банку або обмінника. Воно дозволить привернути увагу потенційних клієнтів, і дає їм можливість відразу дізнатися потрібну інформацію про курс. Замовте табло у компанії Український рекламний дім. У нас відмінна ціна і гарантія якості.