видеовивіска Хмельницький

Рекламний світлодіодний екран - це найефективніший інструмент залучення уваги в зовнішній рекламі. Він уже давно став справжнім трендом в Європі, США та Азії і сьогодні набирає популярності в Україні. По всьому світу замість вивіски стало популярно використовувати медіафасади - рекламний led екран, який може транслювати повнокольорове відео в хорошій якості.

Відеовивіска - це безмежні можливості для реклами Вашого бізнесу. Яскраві картинки, змінна інформація, красиві і захоплюючі відеоролики обов'язково привернуть до себе увагу. Ви будете виділятися на фоні конкурентів, отримувати більше клієнтів і успішно розвивати свій бізнес. Рекламні лед екрани будуть працювати в рази ефективніше будь-якого виду зовнішньої або внутрішньої реклами.


Види, умови експлуатації та сфери застосування

led екрани Хмельницький

Led екрани бувають для зовнішнього і внутрішнього застосування . Вони мають деякі відмінності за характеристиками і умовами експлуатації.

Вуличний світлодіодний екран добре видно в темряві і в сонячну погоду завдяки яскравим світлодіодам. Дозволяє охопити широке число перехожих, оскільки інформацію добре видно з відстані 250-300 метрів. Працює при мінусових температурах до -40 градусів за Цельсієм і в спеку до +50 градусів.

Рекламні екрани для вулиці можуть прослужити 8-10 років завдяки гарному захисту та якісній конструкції. Клас захисту модулів IP65 означає, що виріб повністю захищений від попадання пилу і доступу сторонніх предметів всередину конструкції, а також має захист від дощу, снігу та струменів води.

Світлодіодний екран встановлюється на будівлі, біля входу в магазини, ресторани, кафе, торговельні центри, салони краси, готелі, автосалони або кріпиться на стіні з метою залучення максимальної уваги до Вашого бізнесу.

рекламні екрани для приміщень

Рекламні екрани для приміщень забезпечують високу якість передачі відео, яскраву і чітку картинку. Також прослужать близько 10 років при правильній експлуатації. Мають захист класу IP43, що гарантує непоганий захист від пилу і попадання всередину твердих предметів невеликого розміру, які можуть пошкодити роботу виробів.

Рекламні відеопанелі для внутрішнього застосування також використовуються в якості вивісок, але встановлюються у великих торгових, розважальних і бізнес центрах для того, щоб виділитися серед безлічі інших магазинів і конкурентів і привернути більше уваги до свого бізнесу.


Ціна і терміни виготовлення

Рекламні електронні екрани можуть бути будь-яких розмірів і різної форми. Хоча найбільш популярними є вироби прямокутної витягнутої форми. Ціна безпосередньо залежить від габаритів виробу і його виду. Актуальний прайс уточнюйте по телефону у нашого менеджера.

рекламний світлодіодний екран

Наші фахівці можуть виготовити як зовнішні, так і внутрішні світлодіодні екрани. Терміни виготовлення - близько 20 робочих днів. Працюємо в Хмельницькому, але також можемо надійно упакувати і відправити відеопанелі для реклами в будь-яке місто України. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Приклади виготовленої продукції Ви можете бачити на нашому сайті. Також встановлюємо світлодіодні екрани для вуличної і внутрішньої реклами за запитом клієнта.

Відеоекрани світлодіодні мають кілька переваг перед звичайними вивісками або лайтбоксами: вони яскраві і краще запам'ятовуються, більш довговічні, економлять гроші на рекламу в перспективі і дозволяють швидко змінювати інформацію.

Світлодіодний рекламний екран - це однозначно майбутнє реклами і відмінний спосіб привернути більше уваги і клієнтів до Вашого бізнесу. Ви можете купити його у нас за хорошою ціною і з гарантією на 12 місяців. Телефонуйте або пишіть нашому менеджеру прямо зараз.