Дизайн реклами - це робота над створенням оголошення, яке повинно привертати увагу і продавати продукт або послугу. Виготовлення будь-якої реклами починається на даному етапі.

Від якості роботи дизайнера на 80% залежить успішність майбутнього рекламного продукту. Решта 20% - це якість друку і потрапляння в цільову аудиторію. За кілька секунд людина вирішує цікаво їй чи ні, тому розробка дизайн макета - це найважливіший етап.

Роботу дизайнера можна розділити на 3 основних напрямки:

дизайн реклами Хмельницький
  1. Дизайн зовнішньої реклами. Включає в себе розробку макетів банерів, вивісок, лайтбоксів, об'ємних літер, табличок, штендерів і прапорів. Тут важливо не тільки створити красиву картинку, але також потрібно враховувати специфіку виготовлення та монтажу. Перш, ніж створювати візуальне оформлення, дизайнер повинен бачити місце, де буде встановлена вивіска або букви, обговорити можливі нюанси з працівниками відділу виготовлення і тільки потім приступати до роботи.
  2. У деяких випадках дизайнер робить попередню візуалізацію, щоб клієнт міг побачити, як буде виглядати дизайн реклами магазину, офісу вдень або вночі.

  3. Дизайн реклами за напрямом «Поліграфія». Сюди входить розробка макету візитки, листівки, календаря, буклету, бірки, плаката, розробка макета меню для ресторану або кафе.
  4. Щоб зробити макет який продає мало намалювати красиву картинку в спеціальній програмі. Потрібно, щоб продукт виглядав естетично і викликав бажання купити або скористатися послугою. Красиве візуальне оформлення привертає погляд.

    Розробка макетів поліграфічної продукції вимагає від дизайнера знань про те, як коректно підготувати макет до друку - вибрати потрібний профіль, додати запаси під порізку після друку, виставити правильне параметри, щоб друк вийшов якісним.

  5. Розробка макету сайту, інтернет-банерів та оголошень. Наші дизайнери зможуть намалювати красивий, зрозумілий і зручний макет сайту, на якому буде приємно щось купити або замовити. Також вони можуть створити банер для розміщення в Інтернеті, щоб збільшити Ваші продажі.

Також наші дизайнери працюють у напрямку розробка логотипу. Це процес створення унікального графічного знака, який буде відрізняти Вашу фірму від інших і підвищувати впізнаваність бренду серед населення. Окрім цього ми також можемо повністю створити фірмовий стиль для Вашої компанії


Дизайн реклами - яка ціна за хороший макет?

Український рекламний дім - агентство дизайну і реклами в місті Хмельницький. З 2007 року наші дизайнери розробили дуже багато різних макетів не тільки в нашому місті, а й для клієнтів по всій країні.

Вартість розробки макету для зовнішньої реклами залежить від складності макета. Точна вартість складається після обговорення з клієнтом. Ціна за макет поліграфічної продукції залежить від розміру виробу. Процес роботи над макетом займає 1-2 дні. Це залежить від завантаженості дизайнера.

дизайн реклами ціна Хмельницький

Ви можете замовити графічний дизайн у фрілансера або студента, адже завжди є той, хто зробить дешевше. Однак без знання спеціальних вимог при підготовці макета, його можуть не допустити до друку. Доведеться доплачувати за доопрацювання. Тому краще замовити дизайн реклами у нас, з гарантією якісного результату. Фото з прикладами робіт можна подивитися на нашому сайті.

До того ж ми зберігаємо всі макети в своїй базі - Ви можете заплатити один раз і просто потім роздруковувати той же макет. А ось знайти фрілансера завтра може виявитися складною проблемою.


Яким повинен бути хороший дизайн?

Макет повинен бути лаконічним, інформативним, текст повинен добре читатися. Дизайн повинен легко сприйматися і запам'ятовуватися. І обов'язково викликати у клієнта бажання купити продукт або замовити послугу.

Перші секунди вирішують все. Замовте яскравий дизайн реклами у нас онлайн або по телефону, і реклама буде працювати на Вас.