Разработка логотипа

МакДональдз

Про що ви згадуєте в першу чергу, прочитавши цю назву? Жовту букву «М» на темно-зеленому фоні. Це графічний знак, який відомий по всьому світу.

Ауді

Чотири кільця на радіаторній решітці, які представляють одну з найуспішніших і знаменитих автомобільних компаній світу.

Apple

Ви одразу ж згадуєте знамените яблуко, яке позує на найдорожчих і найбільш популярних смартфонах в світі.

Що об'єднує ці 3 різні компанії? Сильний логотип, який відразу ж викликає асоціації з певним продуктом або фірмою.


Що таке логотип і чому він такий важливий?

Дизайн логотипа

Якщо говорити «по-науковому», то логотип - це графічний або текстовий знак, який втілює в собі головну ідею компанії або проекту, ідейну основу продукту, послуги або події.

Якщо сказати просто, лого - це швидка і точна асоціація. Кращі логотипи всесвітньо відомих брендів дозволяють нам за кілька секунд впізнати компанію. Якщо перерахувати кілька назв, наприклад - Кока-Кола, Фейсбук, Найк, БМВ, ви в першу чергу згадаєте не сам продукт, а логотип, який свідчить про приналежність продукту до певної компанії. По суті - це обличчя бренду.

Хороший правильний дизайн логотипу відразу ж виділяє компанію або продукт серед конкурентів. Мати свій унікальний логотип для компанії сьогодні так само важливо, як країні мати власний герб. Це те, що відрізняє вас від інших. Те, що допомагає потенційним клієнтам безпомилково впізнавати продукт. Логотип - це ваш головний візуальний знак в боротьбі за увагу клієнтів.


Функції логотипів

 • Надання інформації. Хороший логотип допомагає людині відразу зрозуміти, чим компанія займається, які її основні продукти.
 • Підвищення впізнаваності. Логотип в першу чергу розробляється для того, щоб коротко висловлювати суть і головну ідею компанії одним графічним знаком, щоб наступного разу не довелося пояснювати хто ви, що продаєте або чим займаєтеся. Він дозволяє людині пізнавати вашу продукцію серед тисяч інших.
 • Підвищення іміджу компанії. Хороший логотип здатний підвищувати імідж компанії і піднімати довіру в очах клієнта, якщо він розроблений професійно і правильно. Замовляйте дизайн логотипу у професіоналів, щоб клієнт бачив серйозність ваших намірів. Логотип допомагає клієнту зрозуміти наскільки він може довіряти вам і вашому продукту. На підсвідомому рівні клієнт може думати: якщо ви несерйозно ставитеся до своєї реклами або свого візуального образу, можливо у вас таке ж відношення до розробки своєї продукту або надання послуг.
создание логотипа

Створення логотипу - з чого почати?

Якщо у вас серйозні плани на розвиток власного бізнесу, не намагайтеся зробити логотип самостійно або замовити якомога дешевше у знайомого дизайнера-фрілансера. Дизайн логотипів - це не тільки намалювати красиву картинку. Це продуманий осмислений спосіб лаконічно висловити суть і головну ідею компанії. Даний процес вимагає часу, знань і вміння правильно почути замовника.

Для початку варто визначити який логотип вам потрібен. Вони бувають 3 видів:

 • Графічне лого - це унікальний товарний знак, що складається з візуальних елементів.
 • Текстове лого - назва фірми, що складається тільки з тексту.
 • Комбіноване лого. Складається з товарного знаку і тексту. Найбільш часто використовується саме цей варіант, оскільки текст відразу розшифровує графічні елементи і дозволяє клієнтові швидше зрозуміти, чим компанія займається.

Розробка логотипу - творчий процес створення візуального образу і втілення ідей та планів замовника. Тому перед розробкою варто якомога детальніше обговорити ваші ідеї і міркування з дизайнером, який буде займатися створенням вашого логотипу.

Тобто спочатку вам потрібно зробити дві речі:

 1. Знайти хорошу перевірену компанію, яка якісно і в обумовлені терміни розробить дизайн логотипу.
 2. Далі слідує процес спілкування з фахівцем, щоб він міг краще зрозуміти ваші потреби і надати саме той варіант, який вам сподобається.

Яким повинен бути хороший логотип?

Щоб створити сильний логотип, який виділить вашу компанію серед конкурентів і запам'ятається покупцям, потрібно дотримуватися наступних критеріїв. Хороший логотип:

 1. Викликає потрібну асоціацію. При першому погляді на лого, у людини повинна з'явитися асоціація саме з вашою фірмою або певним продуктом.
 2. Легко запам'ятовується, його легко впізнати серед інших. Логотип повинен просто і зрозуміло висловлювати головну суть бренду або компанії.
 3. Повинен бути оригінальним і унікальним. Якщо хочете, щоб ваша компанія стала по-справжньому успішною, ні в якому разі не варто копіювати елементи логотипів інших фірм. Це ваше унікальний засіб ідентифікації, який не повинен нагадувати про інших.
 4. Легко сприймається. Не варто перевантажувати логотип безліччю дрібних і незрозумілих елементів. Чим більш просто і лаконічно він виглядає, тим легше клієнту буде його запам'ятати. А запам'ятовуваність бренду та підвищення його впізнаваності - одне з ключових завдань логотипу.
 5. Зручний у використанні. Це ще одна причина, по якій не варто перевантажувати логотип дрібними деталями. Чим простіший логотип, тим легше з ним працювати при виготовленні рекламної та сувенірної продукції.
Дизайн логотипов

Як ми працюємо? Чому варто замовити створення логотипу у нас?

Креативний відділ компанії «Український рекламний дім» м. Хмельницький займається розробкою логотипів та іншої корпоративної ідентифікації. Розробка фірмового стилю починається з дизайну логотипу, оскільки всі графічні розробки засновані на центральній складовій - логотипові.

У нашій практиці ми реалізуємо завдання по розробці логотипів згідно наступних правил:

 • логотип повинен бути зрозумілим і передавати сутність продукту або компанії;
 • макет логотипу повинен бути виконаний в одному стилі, не бажано застосування більше трьох кольорів;
 • стиль і форма можуть бути будь-якими, головне - передати настрої і плани замовника, адже у кожного клієнта, хто вирішив замовити логотип, є свої певні цілі і завдання, які необхідно реалізувати.

Середня ціна на розробку логотипу становить 1500 грн. Щоб дізнатися актуальну вартість саме по вашому проекту, зв'яжіться з нашим менеджером. Нижче ви можете подивитися деякі роботи наших дизайнерів.

Чому варто працювати з нами?

 1. Укладаємо договір. На відміну від фрілансерів, ми працюємо за договором. Це захищає обидві сторони від можливих проблемних ситуацій.
 2. Будь-яка форма оплати. Ви можете оплатити дизайн логотипу будь-яким зручним для вас способом.
 3. Надійність. На відміну від фрілансерів, ми не пропадемо з авансом, виконаємо замовлення в обумовлені терміни з урахуванням побажань клієнта. Працювати з нами набагато надійніше і приємно, ніж мати справу з фрілансерами.
 4. Розроблений логотип подається клієнту у всіх необхідних форматах, також ми підготуємо логотип для реєстрації в патентному бюро.

Працюйте з професіоналами, щоб отримати якісний логотип, який допоможе підвищити впізнаваність і добре запам'ятається потенційним клієнтам.

Замовити розробку логотипа ви можете ТУТ  або зателефонувати нашим менеджерам по телефоном +380687708282

Дизайн логотипа Аква Ленд ХмельницкийДизайн логотипа Феникс ДентДизайн логотипа Летс ХмельницкийДизайн логотипа МиррорсРазработка логотипа Меблиленд Дизайн логотипа СвитбеккериДизайн логотипа Виктория СопраноДизайн логотипа VOOVARРазработка логотипа АбрайДизайн логотипа Боди Ла ВитаДизайн логотипа Буд експерт центрДизайн длготипа Виза 911Дизайн логотипа ВізокДизайн логотипа Европейский холдингДизайн логотипа ЛешДизайн логотипа Лига Буд ЦентрДизайн логотипа Автосервис ДуманскийДизайн логоипа Лев КардиналДизайн логотипа ReworkДизайн логотипа Скай ФишингДизайн логотипа Цікаві речіДизайн логотипа РумяшДизайн логотипа Центр МиграцииДизайн логотипа Школа Прелюдия ХмельницкийРозробка логотипу СБ-Просервіс