Облицювання фасадів алюмінієвим композитом

Фасадные кассеты из композитаПри облицюванні будівлі різного функціонального застосування все частіше використовується ультрасучасний матеріал - алюмінієві композитні панелі (для простоти його ще називають композит). Цей будівельний елемент візуально нагадує своєрідний багатошаровий бутерброд. Для виготовлення його верхніх і нижніх «коржів» використовується високоміцний алюміній. В якості "начиння" між ними застосовується поліетилен високого тиску. Композитна фасадна панель має алюмінієві прошарки товщиною 0,4-0,5 мм. При цьому на них завчасно нанесено фторвуглецеве покриття, що дозволяє забезпечити достатньо хорошу стійкість до зношування і негативного впливу навколишнього середовища. Панелі для облицювання фасаду і виготовлення з них реклами з композитного матеріалу в основному випускаються товщиною 3 мм і довжиною 6,1 м. А ширину мають до 1,5 м. Іноді для оформлення великих будівель використовують композит, виготовлений з 4 мм листа.

 Застосування алюмінієвого композиту: переваги

Облицювання композитними панелями будівель різного функціонального використання набуває все більшої популярності. Використовуючи композит, можна реалізувати навіть будь-яку нестандартну архітектурну ідею. З його допомогою надається можливість обшити фасади з різною конфігурацією. Оскільки алюмінієві композитні панелі можуть бути виготовлені під конкретні технічні параметри. При цьому вони можуть мати один з 20 основних кольорів по палітрі RAL.

Тому облицювання фасадів композитом, що пропонує компанія Український рекламний дім, дозволяє гарантувати певні переваги:

· Досить хороший захист від вологи, оскільки фасадні касети з композиту розроблені таким чином, що будь-яка волога, що потрапила на їх поверхню, природним способом видаляється в дренаж. Тому виключається навіть найменша можливість її потрапляння на стіни будівлі або утеплювач

· Забезпечується додаткова звукова ізоляція

· Завдяки спеціальному наповнювачу, монтаж композитних панелів можна здійснювати хоч на території АЗС.

· Дозволяє змонтувати досить міцну облицювальну конструкцію.

· За рахунок високоякісного спеціального покриття фасадні касети не втратять своєї первісної привабливості навіть під тривалим негативним впливом атмосфери.

· Надається можливість здійснювати облицювання композитом в різному кольоровому виконанні

· Обладает Володіє досить хорошими гігієнічними параметрами, оскільки є можливість легко видалити струменем води з облицьованого композитом фасаду пил і бруд без великих витрат.

· Алюмінієві панелі типу Алюкобонд, Екобонд, Дібонд в кілька разів легше інших облицювальних матеріалів для фасадів будівель. Це дозволяє значно зменшити навантаження на стіни і фундамент.

· Є можливість здійснити монтаж композитних панелей, ціна якогих доступна більшості клієнтів

Обшивка алюкобондом

Розмаїття кольорів

Кожен виробник композитних панелів що застосовуються для зовнішньої обробки будинку, намагається забезпечити гарантовану реалізацію своєї продукції за рахунок створення власної карти кольорів. Хоча стандартно їх перелік становить не більше 20 основних кольорів, але вони можуть мати індивідуальні відтінки. До того ж облицювання композитом може відрізнятися ступенем матовості і глянцевості. Також фірми-виробники намагаються для обробки фасадів композитними панелями запропонувати вироби, що імітують структуру лакованого дерева, мармур, граніт, нержавійка, «золото», «бронзу», «срібло». Сьогодні можна зустріти композитні панелі-хамелеони для фасаду, що дають різноманітні відтінки під різним кутом. 

Ціна

Вартість облицювання фасадів касетами з алюмінієвого композиту залежить від геометрії фасаду, площі, складності монтажу, виду матеріалу. Ціна облицювання композитом в середньому коливається від 2000 до 3000 грн за 1 кв.м. Для прорахунку вартості робіт зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або заповніть контактну форму "Запит на прорахунок".

Фасадные кассеты из алюкобонда

 Сфера застосування

Завдяки такому різноманіттю виконання широко застосовуються не тільки для оформлення будівель різного функціонального призначення, але при зведенні рекламних конструкцій

Комерційні будівлі

Кожна фірма, що займається комерційною діяльністю, намагається зробити будівлю, в якій знаходиться, найбільш привабливою. Щоб будь-яка людина, проходячи повз, захотіла відвідати її, чи то ресторан, салон, або магазин. Ефективно вирішити цю проблему в Хмельницькому допоможуть наші фасадні касети з алюмінієвого композиту для оформлення привабливого екстер'єру будинку. До того ж з їх допомогою можна не тільки зробити композитний фасад, але і надати вхідній групі індивідуальну вишуканість. Вивіска, встановлена ​​над нею, з композитних панелей, може мати будь-яку складність і дизайн. Вона може стати своєрідною візитною карткою даної фірми. Так як композиту можна легко додати різну конфігурацію, завдяки досить хорошій його пластичності. А різноманіття колірних виконань дасть можливість знайти ідеальний варіант обробки будинку композитними панелями.

АЗС

При їх оформленні дуже часто застосовуються касети алюкобонд. За рахунок своїх досить хороших параметрів міцності вони дозволяють зводити «ажурні» споруди. А вогнетривкі властивості, максимальна стійкість до негативного впливу атмосфери і механічних навантажень дає можливість виробляти монтаж алюкобонда при обробці АЗС.

Малі архітектурні форми

Композитний матеріал ідеально підходить для оформлення МАФ. Завдяки простоті обробки, легкій вазі і невеликій вартості. Багата кольрова гама  дозволяє оперативно реалізувати різні дизайнерські ідеї. Грамотне виготовлення касет з композиту надає можливість в досить короткі терміни звести малу архітектурну форму різного призначення. Наприклад, кіоски, зупинки, ларьки, побутові вагончики.

Багатоповерхові будівлі

Більшість старих багатоповерхових будівель потребують оновлення їх фасадів. Здійснювати їх відновлення традиційними методами задоволення досить дороге і трудомістке. Але навісний вентильований фасад з композитних панелей дає можливість ефективно вирішити цю проблему в короткі терміни. До того ж монтаж фасадних касет дозволить не тільки надати будівлі новий сучасний вигляд, але здійснити його утеплення за рахунок ймовірності прокладки шару утеплювача і «приховування» тріщин і щілин в стінах.

Деякі особливості монтажу композиту

Облицовка алюкобондом

Облицювання будівель композитними панелями компанією Український рекламний дім здійснюється за такою технологією:

  • Облицювання фасадів композитними касетами починається з ретельного їх дослідження. Застосування анкерних дюбелів вимагає наявності у стін достатньої міцності. Тому наші фахівці проводять неодмінно фото і відео зйомку фасадів. Обов'язково з'ясовується: яку допустиму вагу здатні витримати стіни, величину вітрових навантажень.
  • Після уточнення всіх цих параметрів приступають до розрахунку фасадної системи. В ході якого намагаються визначити оптимальні розміри алюмінієвих композитних панелей. Це дозволить мінімізувати відходи при їх виготовленні.
  • На наступному етапі - проводиться розмітка рядів композиту на всій площі фасаду.
  • Здійснюють кріплення кронштейнів. Для цього використовуються стандартні дюбеля.
  • Після цього виробляють укладання на стіні будівлі теплоізоляційних плит. Їх фіксація здійснюється із застосуванням спеціальних дюбелів з  головкою "грибок"
  • Укладений утеплювач накривають парозахисною плівкою. При цьому її укладають з нахлестом не менше 10 см. А стики додатково проклеюють спеціальним широким скотчем.
  • Фіксацією самих алюмінієвих композитних панелей alucobond завершується облицювання будівлі. Фасадна система касет збирається з використанням замкового з'єднання або за допомогою клепок або саморізів.

 Рекламні конструкції

Перевага алюмінієвих композитних панелей для реклами

Универсальність

Завдяки досить хорошій «пластичності» і металообробці композит користується підвищеним попитом для облаштування рекламних виробів. З його допомогою можна без проблем створити рекламну конструкцію, забезпечивши мінімальну кількість стиків, наприклад, об'ємні вивіски, світлові короби, різноманітні таблички.

Дизайн

Великий вибір кольорів і досить хороша довговічність - основні переваги алюмінієвих композитних панелей. Завдяки цьому є можливість втілити в реальність навіть самі нестандартні дизайнерські задуми.

Тому вони дозволяють створювати рекламні вивіски, добре вписуються в архітектуру торгового центру, магазину, кіоску, зупинки.

Це можуть бути як фризи, так і стандартні вивіски.

Рекламні фризи

Являють собою оригінальні декоративні елементи. Це можуть бути довгі вузькі панелі, короби або банери. Як правило, їх розташовують уздовж фасаду будівлі. Вони застосовуються для оформлення зовнішніх стін магазинів, ресторанів, торгових або розважальних центрів. Рекламний фриз є поздовжня смуга з алюмінієвої композитної панелі, що встановлюється над віконними або дверними отворами по всій довжині будівлі.

Даний рекламний елемент призначений ефективно залучати клієнтів. Грамотно виготовлений фриз здатний привернути увагу звичайного перехожого. Затримавши на ньому свій погляд хоч кілька секунд, він повинен отримати і заповнити всі коротку інформацію від цьому закладі. Це повинна бути своєрідна родзинка реклами. Тому повинна бути оформлена в певному стилі і розмірі

.

 Вивіски

Це один з видів зовнішньої реклами. Основним його елементів є алюмінієві композитні панелі.