Облицювання фасадів металом

Надати своє «обличчя» як будівлі різного функціонального призначення, так і будь-якого кіоcку або павільйону надається можливість за допомогою певного облицювального покриття. З урахуванням розмірів будови можна застосувати касети або панелі з металу, а також профільні листи.

 Металлокассеты фасадные

Фасадна касета з металу

Металлокассета для фасаду - це сталеві оцинковані листи зі спеціальною відбортовкою по чотирьох сторонах. На лицьові сторони їх нанесено полімерне покриття. Виготовлення сталевих касет для обробки різноманітних фасадів проводиться з металу, що має товщину в діапазоні 0,5-1,2 мм. Величина даного параметра залежить від габаритних розмірів металлокассети і специфічних особливостей фасаду. У стандартному виконанні фасадні касети можуть бути прямокутної або квадратної конфігурації.

Виробництво фасадних касет здійснюється на високопродуктивному обладнанні, що випускається фірмою «DURMA» з Туреччини. Це надає можливість досягти досить хорошої точності вироблених виробів. Ми можемо виготовити касети металеві фасадні не тільки стандартних типорозмірів, забезпечуючи мінімальні витрати матеріалу, а й за індивідуальним замовленням клієнта незалежно від рівня їх складності, форми і розмірів.

Для виготовлення сталевих фасадних касет використовується гарячеоцинкований листовий прокат з ПВДФ або полімерним декоративно-захисним покриттям від відомих європейських його виробників. Компанія готова запропонувати більше 20 колірних виконань касет з металу. А наші висококваліфіковані консультанти завжди готові підібрати оптимальний варіант покриття з урахуванням споживчих нюансів оформлюється об'єкта і фінансових можливостей замовника

Наші металеві фасадні касети користуються підвищеним попитом при облицюванні лікарень, торгово-розважальних центрів, бізнес-комплексів, аеропортів.

В м Хмельницький ви можете придбати касети з металу двох видів:

· Закритого типу. Грамотно розроблена конструкція об'ємних металевих панелей дає можливість здійснювати монтаж фасадних касет із застосуванням технології прихованої фіксації. Збірка здійснюється з використанням замкової системи спеціальної конструкції.

· Відкритого типу. Це об'ємні сталеві панелі з відбортованими по чотирьох сторонах крайками і фланцями, відгин назовні. При відкритому варіанті кріплення між сусідніми касетами утворюються шви в горизонтальному або вертикальному напрямку шириною близько 20 мм.

В обох випадках для кріплення фасадних касет використовується клепка або саморізи.

 Облицовка фасадными металлокассетами

Особливості монтажу

Послуги з облицювання фасадів касетами в Хмельницькому нашими фахівцями здійснюється за такою технологією.

 

Установка кронштейнів

Провівши розмітку фасаду будь-якого об'єкта, на ньому вони монтують кронштейни в певних місцях.

 

Укладка утеплвача

За допомогою анкерів із пластику утеплювальний матеріал фіксується на стіні. Сердечники у кріпильних «грибків» можуть бути як з поліаміду, так і зі сталі з оцинкованим покриттям. Іноді на кронштейни, призначені для фіксації фасадних касет, монтують і утеплювач. В цьому випадку утеплювальних плитах роблять прорізи.

 

Монтаж направляючих

Використовуючи самосвердлувальні саморізи, на кронштейнах фіксують напрямні.

 Облицовка фасада жестью

Облицювання металічними касетами фасаду

Монтується фасадна система касет. Процес їх монтажу здійснюється з використанням саморізів, забарвлених в один колір з фасадними металевими касетами.

 

Стіновий профнастил

Головна його перевага - найбільш прийнятна вартість в порівнянні з іншими видами оздоблювальних матеріалів. Це найбільш економний варіант облицювання фасаду як будь-якої невеликої будівлі, наприклад, кіоску або окремого фасаду магазину різної форми.

Виготовлення профнастилу здійснюється із сталевого оцинкованого листового прокату. За допомогою прокатки в холодному стані листам надається хвилеподібна або трапецієвидна конфігурація різних розмірів. Завдяки такій формі профільований лист здатний досить добре протистояти різноманітним механічним навантаженням.

Для обробки будинку, магазину або будь малої архітектурної форми використовується профнастил з висотою ребер в діапазоні 8-20 мм і товщиною листа - 0,3-0,9 мм.

Нанесення полімерного або лакофарбового покриття дає можливість значно підвищити стійкість профільованих листів до негативного впливу навколишнього атмосфери. А в комбінації з багатою палітрою кольорів дозволяє поліпшити естетичну привабливість касет з металу.
 

Переваги облицювання фасадів профнастилом

· Зовнішня обробка будь-якої будівлі здійснюється за досить простою технологією, що дозволяє зробити процес за мінімально допустимий час;
· Будівля зберігає свою первісну привабливість, завдяки здатності профільованого листа прекрасно протистоять негативному впливу атмосфери;
· Забезпечується досить хороша пожежна безпека;
· Через невеликої ваги облицювального матеріалу не віддається додаткове навантаження на несучу конструкцію будівлі;
· Багата гамма колірних покриттів профнастилу дозволяє без проблем підібрати варіант обробки фасаду в певному стилі;
· Найбільш економічний спосіб облицювання фасаду, так як придбати профільований лист можна за цілком доступною вартості.
Облицювання фасаду будь-якого кіоску, кіоску, зупинки, побутового вагончика, що окремо стоїть, магазину здійснюється за технологією аналогічному оздобленню фасадними металевими касетами.

 

Принцип оздоблення фасадів профнастилом

За допомогою профільованих листів створюється декоративна система. Вона створюється за рахунок облаштування каркаса з оцинкованого металевого прокату. Його закріплюють в певних місцях на фасаді споруди.
На наступному етапі проводиться монтаж направляючих профілів, що дозволяють вирівняти створювану «декоративну» поверхню.
На стіні фіксується утеплювальний матеріал за допомогою спеціальних пластикових дюбелів-грибків.
Фінішна облицювання фасаду завершується монтажем стінового профнастилу. Його фіксація проводиться з використанням саморізів.

 Фасадные панели из металла

Панелі з металу

Кожен власник як невеликого магазинчика, кіоску чи павільйону, так і великої мережі гіпермаркетів намагаються знайти дієвий спосіб збільшення покупців. Багато з них вирішують для цього задіяти рекламу. Особливо зовнішню. Адже це один з досить поширених способів прорекламувати свій бізнес і продукцію. Оскільки надає можливість ненав'язливо «попастися» на очі людині, що проходить повз магазин, кіоск або торговий комплекс.

Останнім часом все частіше для облицювання фасадів застосовуються композитні або металеві панелі. Але крім «декорування» будівель їх також стали використовувати для зовнішньої реклами. Грамотно оформлені металеві фасадні панелі можуть ефективно «піднести» певну інформацію про компанію або про її продукцію або послуги.

Фасадні панелі з металу - це сталеві оцинковані листи зі спеціально виконаним бортом по двох протилежних сторонах. На лицьові сторони їх нанесено полімерне покриття в 20 основних варіантах колірної гами. Крім популярних однотонних кольорів їх «робоча» поверхня може оригінально імітувати різні декоративні породи дерева, граніт, мармур.

Завдяки багатому «колірному» виконанню металеві фасадні панелі дуже затребувані при облаштуванні рекламних вивісок. До того ж вони мають ряд незаперечних переваг:

· Досить добре протистоять утворенню корозії, навіть під тривалим негативним впливом навколишнього середовища;

· Дозволяють без проблем втілити в реальність будь-які дизайнерські ідеї;

· Фасадні панелі з металу мають невелику вагу, тому не потрібно для вивіски облаштовувати потужний каркас, до того ж її можна досить просто змонтувати.

 Металеві фасадні панелі надають можливість при облаштуванні облицювання фасадів будівель різного функціонального призначення встановлювати рекламу будь-якого типу. Ми можемо змонтувати за бажанням клієнта неонове підсвічування, об'ємні букви, світлові короби, «дахову» установку. До того ж їх поверхня абсолютно гладка. Це дозволяє навіть наклеїти спеціальні самоклеючі плівки.


Замовити облицювання фасаду