послуги різографії Хмельницький

Потрібно швидко надрукувати листівки, афіші, бланки або іншу продукцію? Не встигаєте замовити потрібну поліграфію до запланованого заходу чи події? Замовте терміновий друк на різографі. Різографія - це дешево і в мінімальні терміни.


Що таке різографія?

Це вид термінової поліграфії, що використовує технологію трафаретного друку. Щоб нанести інформацію застосовується цифровий дуплікатор або, як його ще називають, різограф. Така назва походить від імені фірми "Riso", яка спеціалізується на виробництві даного обладнання і була однією з перших на ринку.

Спочатку виготовляється оригінал макета, який пізніше розміщується на сканері різографа або ж відправляється в друк безпосередньо з комп'ютера. Далі апарат створює друковану форму, з якої інформація буде переноситься на папір. Форма створюється завдяки пропалюванню отворів в спеціальній майстер-плівці. За це відповідає спеціальна термоголовка всередині різографа. Весь процес займає менше хвилини. З однієї майстер-плівки можна виготовити близько 2-3 тисяч примірників продукції.

Після виготовлення машина автоматично поміщає форму на барабан ( циліндр). З нього подається фарба, яка через отвори в формі переноситься на папір.


Друк на різографі - дешево і швидко!

Найбільша перевага даного методу - це висока швидкість виготовлення продукції. Друк відбувається дуже швидко, тому різографія заслужено вважається одним з найбільш оперативних методів виготовлення поліграфії.

Ще один «козир», що є в розпорядженні різографа - вартість друку. Ціна друку на різографі значно нижча, ніж на цифровому або офсетному обладнанні. Це дуже важливо, коли головне - не якість продукції, а кінцева вартість всього тиражу. При цьому вартість значно знижується при збільшенні тиражу.

Різографія може бути кольорова або чорно-біла. Кольоровий друк проводиться в один або кілька кольорів. Зазвичай можна замовити друк чорним, зеленим, синім і червоним кольорами. Формати друку - А4 і А3.

друк на різографі Хмельницький

Термінове тиражування на різографі

Тиражування - це процес копіювання однакових макетів поліграфічної продукції. Часто клієнти замовляють тиражування бланків, листівок, оголошень, і буклетів для масової роздачі або розклеювання. Буває, що терміни «горять» і потрібно встигнути надрукувати до певної дати.

Різограф дозволяє замовити друк листівок, оголошень та іншої продукції в терміни від 1 робочого дня. Можна замовити сьогодні, а отримати вже завтра. Можливо віддрукувати тираж в той же день, але це залежить від завантаженості виробництва і необхідності подальшої порізки продукції під певний розмір.

Також може використовуватися для друку методичок, книг і брошур. Після друку продукція при необхідності обрізається в потрібний розмір, кріпиться на скобу або пружину. Також листи можуть з'єднуватися за допомогою клейового термобіндерного кріплення.


Переваги та недоліки різографії

Як і будь-яка інша технологія, різографія в чомусь переважає, а чимось поступається іншим методам друку. Знання сильних і слабких сторін, дозволяє зрозуміти, коли краще замовити тиражування, використовуючи різограф, а коли - використовувати інший вид друку.

Переваги:

  • Тиражування на різографі - це дешево. Для багатьох клієнтів якість не грає великої ролі, їм головне, щоб можна було надрукувати багато за низькою вартістю. Вартість копій на різографі зменшується зі збільшенням тиражу, на відміну від звичайних копіювальних машин. Ціна може бути нижчою в кілька разів.
  • Швидкість. Не менш важлива перевага даного виду друку. Іноді клієнту потрібно терміново і на завтра, інакше він втратить можливість отримати нових клієнтів і заробити. Залежно від моделі різограф здатний робити від 50 копій А4 в хвилину, а деякі пристрої - навіть більш 200 відбитків за одну хвилину.
  • Друк на різографі не вимагає тривалої попередньої підготовки. Форма для друку виготовляється менше хвилини. Це також дуже сильно впливає на швидкість.
  • Підходить для швидкого друку тиражів від 100 штук до декількох тисяч, в той час як на струменевому, цифровому або офсетному принтері це може виявитися довго, дорого або нерентабельно через маленький тираж.
  • Саме обладнання дуже екологічне, нешкідливе для навколишнього середовища. Запах фарби не чути в приміщенні на відміну від інших видів друку.
  • Дозволяє друкувати на газетному папері щільністю від 45 г/м2, а також на офсетному папері та картоні, щільністю від 80 до 210 г/м2. Ще одна цікава особливість - це можливість використовувати для друку кольоровий папір.
тиражування Хмельницький

Недоліки:

  • Якість. Хоч якість друку на різографі і досить гарна, вона все ж поступається цифровому і офсетному обладнання. Різограф не дозволяє отримати фотографічну якість зображення. Але в багатьох випадках воно і не потрібно, а якість для клієнта не сильно важлива.
  • Не можна замовити повнокольоровий друк. На різографі можна зробити лише кольоровий друк окремими кольорами не дуже високої якості. Таке обладнання не може друкувати півтони і градієнти, тому зображення повинні бути максимально простими і чіткими.
  • Не можна використовувати крейдований папір. Різография не підходить для друку на більш оригінальних видах паперу - крейдованому матовому або глянцевому, оскільки фарба, що використовується засихає тільки на папері, який здатний її вбирати.

Чому варто замовити друк на різографі у нас?

Якщо вам потрібний терміновий друк і тиражування - друкарня «Український рекламний дім» пропонує високу швидкість виготовлення продукції і низьку вартість. Ми використовуємо власне обладнання, працюємо в місті Хмельницький, пропонуємо доставку готової продукції в будь-яке місто країни.

Друк на різографі - це низька ціна і швидкість. Остаточна вартість продукції безпосередньо залежить від тиражу, виду паперу (кольорова або біла), а також виду друку - кольоровий або чорно-білий.

Прайс на тиражування:


Різографія Тиражування в 1 колір
100 шт.200 шт.500 шт.1000 шт.5000 шт.
Формат А4 (210х297 мм)0,500,400,300,200,15
Формат А3 (297х420 мм)1,000,800,600,400,30

Вартість паперу:
Газетний, 50 г/м2Офісний 80 г/м2Кольоровий 80 г/м2Самокопірка
Формат А4 (210х297 мм)0,200,300,751,00
Формат А3 (297х420 мм)0,400,601,502,00

Замовте послуги різографії у нас по телефону або використовуйте форму «Запит на прорахунок». Ми встигнемо виконати ваше замовлення в потрібні терміни.

ЗАМОВИТИ ТИРАЖУВАННЯ