"Про компанію". Ми професіонали ... ми найкращі ... ми найнадійніші ... ми ... ми ... ми ...

На цій сторінці зазвичай вихваляють свої досягнення і переваги, «Це ж яка у нас чудова і суперпросунута компанія!», приховуючи за гучними словами свої реальні можливості!

Я не буду цього робити. Я не буду бити себе в груди і розповідати, що наша агенція - найрекламніша з усіх рекламних агенцій! Я реаліст. Ми працюємо на рекламному ринку України з 2007 року - вік серйозний, але не буду говорити, що ми все знаємо та все вміємо - звичайно, не все! Але наш молодий і енергійний колектив постійно навчається, опановуючи новітні технології та знання. Адже вік - не головне. Можна займатися рекламою десятиліттями, так і не зрозумівши, для чого це все потрібно! Я точно знаю, для чого потрібна наша робота - для збільшення Ваших продажів! Наша робота - не виконання замовлень і послуг, адже послуга - це щось одноразове, зробив - і забув. Наша щоденна праця - постійні партнерські відносини з нашими клієнтами, маркетингові процеси, спрямовані на постійне підвищення ефективності Вашого бізнесу.

Можливоне дуже красномовно, але, принаймні, чесно!

 

P.S. Наша агенція завжди з радістю готова до просування Ваших проектів, товарів або послуг, корисних і необхідних споживачам. Але ми КАТЕГОРИЧНО НЕ ПРИЙМАЄМО УЧАСТІ в будь-яких заходах наступних напрямків:

- Пропаганда насильства, наркотиків, проституції, гомосексуалізму, алкоголізму, порнографії

- Реклама окультизму (екстрасенси, ворожки, магія, астрологія і гороскопи, різного роду школи «енергетичного і інформаційного впливу»)

- Гральний бізнес

- Сумнівні фінансові установи без ліцензій і фінансові піраміди

 

Василь Півторак

Рекламна агенція повного циклу

ТОВ Український рекламний дім