«Як збільшити прибуток?» - Питання, яке цікавить кожного підприємця. Один із способів - це залучити більше клієнтів. А для цього потрібно виділятися і бути більш помітним.

заказать лайтбокс Хмельницкий, лайтбокс Хмельницкий, световой короб в Хмельницком

Перше, що допомагає привернути увагу клієнтів - це фасадні вивіски. Від того, наскільки якісно і красиво виготовлена вивіска на магазин, залежить, зайде клієнт або піде далі. Це як заголовок - від нього залежить чи будуть читати статтю далі чи ні.

Існує багато рішень для виготовлення фасадних вивісок, але традиційно найкращим способом виділитися серед конкурентів вважається світлова реклама, зокрема, світлові короби.

Отже, 3 причини, чому варто купити саме лайтбокс?

  1. Світловий короб, або як його часто називають, лайт-бокс має багато різновидів - може бути одностороннім або двостороннім, стандартної прямокутної форми або більш цікавої фігурної, під логотип клієнта, з люмінесцентним або світлодіодним підсвічуванням. Може застосовуватися як у зовнішній, так і в інтер'єрної рекламі. Але головне його перевага - це підсвічування, яка дає Вам більше часу, щоб виграти битву за увагу клієнта. З такою рекламою ви не залежите від пори року та довжини світлового дня. Ваша реклама може працювати цілодобово.
  2. Незвичайне швидше привертає увагу людського ока, тому гарний об'ємний світловий короб більш помітний, ніж звичайний банер або вивіска із пластику. Для більшого ефекту лайт бокс часто роблять фігурним - під логотип клієнта і з динамічним підсвічуванням.
  3. Чому саме зараз? Матеріали для лайтбоксу виготовляються в Китаї або Європі. Відповідно їх ціна безпосередньо залежить від курсу долара, який за останні роки продовжує впевнено рости, відповідно постійно збільшуватиметься і вартість світлової реклами . Встигніть замовити за старими цінами.
изготовление лайтбоксов, стоимость лайтбокса, купить лайтбокс световые короба, световой короб, лайт-бокс,
объемный световой короб, изготовление лайтбоксов, купить лайтбокс заказать лайтбокс, купить лайтбокс

Це і є три простих аргументи - більше часу, більше уваги та ціна (часто лайтбокси коштують дешевше, ніж об'ємні букви і відеовивіски).

Саме тому світлові короби такий популярний вид реклами в Хмельницькому і в Україні. А оскільки послуги доставки стають все більш якісними і швидкими, Ви легко зможете замовити лайтбокс в Хмельницькому або з доставкою в будь-яке місто країни.

Виробництво зовнішньої реклами - це те, що ми успішно і якісно робимо з 2007 року . За цей час наші співробітники проводили монтаж лайтбоксів і інших видів зовнішньої реклами по всій території Хмельницької області, в Києві і інших містах України.

Залежно від того, які розміри має світловий короб, його виготовлення може зайняти від 7 до 14 робочих днів. За рахунок комбінування різних матеріалів і способів підсвічування можна отримати різну вартість лайтбоксу. Так що виготовлення лайтбоксів - це ціла наука, яка вимагає не тільки теоретичних знань, але і практичного досвіду.

Купити лайтбокс можна через каталог нашого сайту або за телефоном 068 770 82 82.