Адресна табличка застосовується для позначення адреси - номера будинку та назви вулиці на фасаді будівлі. Ми пропонуємо таблички самих різних форм, щоб прикрасити Ваш будинок.

За останні роки у зв'язку з політикою декомунізації в Україні відбувається процес активного перейменування вулиць з прокомуністичними назвами (вул. Леніна, вул. Жовтнева і т.п.) на більш патріотичні - такі як, вул. Героїв Майдану або вул. Шевченка. В результаті значно збільшився попит серед населення на адресні таблички для будинку.

Ми робимо таблички різних форм, розмірів і з різних матеріалів. Найбільш популярними моделями є прямокутні і фігурні адресні таблички із пластику ПВХ, товщиною 3 мм. Пластик оклеивается плівкою Оракал (повнокольоровий цифровий друк). Термін виготовлення 2-3 дні.

Також ми виготовляємо таблички із полістиролу. Це більш дорогий і довговічний вид табличок. Виглядають вони дуже ефектно і красиво, оскільки напис на табличці виходить об'ємним. Вилитий окремо шрифт наноситься методом припаювання, табличка виходить суцільнолитою. Покриття атмосферостійкими емалями робить виріб більш довговічним. Термін виготовлення - 14 робочих днів.

Всі таблички розраховані для зовнішнього застосування, не бояться перепадів температури і опадів. Встановлюються на видному місці фасаду відповідно до вимог по розміщенню адресної інформації. Прикріпити табличку можна на саморізи або двосторонній скотч.

Виготовляємо таблички в Хмельницькому і з доставкою по Україні. При доставці кур'єрською службою виріб надійно спакуємо і відправимо в будь-яке місто. Ви самі можете вибрати колір напису і фону таблички - напишіть нашому менеджеру свої побажання і перед запуском у виробництво ми надішлемо Вам для узгодження макет (зовнішній вигляд) Вашої таблички.