Тисячі різноманітних рекламних оголошень намагаються привернути нашу увагу кожен день. Сотні фірм ведуть боротьбу, щоб ми звернули свої погляди на їх продукт або послугу. Але лише деяким це вдається. Можливо вони знають певний секрет ...

светодиодные вывески, светодиодная реклама,

Насправді, секрет цей всім давно відомий - реклама повинна бути іншою, вона повинна виділятися з потоку інших оголошень і привертати до себе увагу. Побачивши рекламу, людина повинна захотіти придбати товар або послугу, ну або хоча б мати бажання дочитати або додивитися рекламне оголошення.

... 67% дочитають до кінця

Бігуча стрічка - допоможе виділити Ваше оголошення серед інших. На сьогодні - це один з найпотужніших інструментів залучення уваги. Згідно з дослідженнями, в середньому 6 з 10 осіб, які побачили бігучу стрічку дочитають її текст до кінця. При цьому навіть не важливо з яким місця людина почне читати.

Світлова динамічна реклама має одну величезну перевагу, яка зробила її дуже популярною в місті Хмельницький і в багатьох інших містах нашої країни. Вона продукує динамічну (рухому) рекламу, яку запам'ятовують на 80% краще, ніж статичну.

Проходячи повз або проїжджаючи в громадському транспорті, ми просто не зможемо не помітити динамічне рекламне оголошення. Так влаштована психологія сприйняття - ми в першу чергу звертаємо увагу на предмети, які рухаються, тому що від них може виходити небезпека. Наш мозок постійно аналізує ситуацію навколо, щоб допомогти вчасно зреагувати на потенційні загрози. Цим прийомом грамотно і успішно користуються маркетологи зарубіжних країн. Вони дуже давно почали розвивати рекламу на вулиці за допомогою рухомих рядків і відеоекранів, оскільки зрозуміли, така реклама - найефективніша і привертає увагу в першу чергу.

Переваги рухомого рядка або чому варто замовити прямо зараз:

Ефективність. Така світлодіодна реклама привертає в рази більше уваги, ніж бігборди і звичайні вивіски. Навіть найдорожча, ефектна і фігурна вивіска програє в битві за увагу рухомому рядку. Спочатку прочитають текст його оголошення, і тільки потім, можливо, подивляться на вивіски інших магазинів або офісів.

Яскравість. Яскраві діоди дозволять помічати рекламу на відстані 250-300 метрів навіть в сонячну погоду. Вони ж роблять рядок особливо помітним в темний час доби.

Цілодобова реклама Діоди дозволяють рекламі на рухомому рядку працювати і залучати нових клієнтів 24 години на добу. Оскільки ми не здатні бачити в темний час доби, то кожне джерело світла є маяком для нашої уваги. Ніч робить рекламу на рядку ще більш помітною.

Бегущая строка, бегущая строка на украинском

Економія. Ще один з ключових моментів, чому варто замовити рухомий рядок. Вкладіть в нього гроші і через деякий час побачите, що це придбання стало найефективнішою рекламою, яку Ви запускали. Воно окупає себе з лишком. Рядок може вирішувати відразу кілька проблем. По-перше - це повноцінна зовнішня вивіска для магазину, офісу чи ресторану. Не потрібно кожного разу міняти банер, якщо у Вас нова акція, досить замінити інформацію на рядку на актуальну. По-друге - це прекрасна і ефективна заміна цілої команди промоутерів - перехожі і так будуть звертати увагу на рядок. А якщо не потрібні будуть промоутери, то і не потрібно замовляти поліграфію. Більше не потрібно платити за дизайн, флаєра і наймати кожен раз людей, щоб розповісти потенційним клієнтам про Ваші акції.

Швидка зміна інформації Не потрібно чекати, поки надрукують новий баннер і замінять його, поки переклеїти новий постер на бігборді. Вам достатньо один раз вивчити процедуру заміни інформації і Ваші клієнти моментально дізнаються про нові продукти або знижки. Ви зможете стати незалежним від дизайнерів або рекламних агентств. Досить буде набрати текст в спеціальній програмі, додати візуальні ефекти за бажанням і скинути інформацію на рядок за допомогою флешки або по мережі. Ми надамо Вам саму програму, і при необхідності, проконсультуємо як з нею працювати.

Достопність та рентабельність. – небольшая строка может стоить дешевле лайтбокса или объемных букв. Каждый, кто хочет заказать световой короб или светящиеся буквы, сначала должен помнить, что есть более дешевая и при этом более эффективная альтернатива –световая бегущая реклама. Она окупается за период до шести месяцев и способна приносить Вам до 30% больше клиентов.

Вибір кольору Найчастіше можна побачити рядок з текстом червоного кольору. Ми розширили цей діапазон і тепер Ви зможете замовити рухомий рядок жовтого, зеленого, синього та білого кольору на вибір.

Довговічність.Якщо Ви втомилися постійно міняти банери, які вицвіли на сонці або перегорілі вивіски, рядок стане ідеальним рішенням. Фахівці дають такі оцінки: рядок може працювати 8-10 років цілодобово. Це заощадить для Вас багато грошей на виготовлення зовнішньої реклами. Клас захисту модулів IP65, використовуваних при для виготовлення рухомого рядка, означає, що він повністю пилонепроникний, захищений від доступу людей і струменів води з будь-якого напрямку.

Технічні параметри

Ви можете використовувати рядок як зовні приміщень, так і всередині. Він складається з блоків-модулів, які з'єднані в одне зображення. Ми пропонуємо 5 стандартних розмірів, але при бажанні можна замовити і рядок побільше. Розмір буде кратним 16 см, оскільки розмір кожного блоку-модуля 32 * 16 см. Потужність споживання енергії дорівнює 150 Вт/м. Витримує температурний діапазон від мінус 30 до плюс 45 градусів за Цельсієм.

Інформація на табло створюється в спеціальній програмі і передається через USB.При цьому Ваша біжучий рядок може надавати інформацію на будь-якій мові - українською, російською, англійською або китайською, якщо забажаєте. Додатково можна встановити датчик, який буде показувати температуру повітря. Також можна замінити стандартний спосіб управління на передачу даних через Wi-Fi або LAN.

световая бегущая реклама Хмельницкий, бегущая строка Хмельницкий

Як замовити, де подивитися зразки, і скільки часу займає виготовлення?

Ви завжди можете подивитися зразки продукції в нашому офісі в місті Хмельницькому. Приїжджайте на вул. Подільську 93 і піднімайтеся на 2-й поверх. Якщо Ви з іншого міста - дивіться каталог на нашому сайті, або задайте всі Ваші питання нашого менеджера по телефону 068 770 82 82.

Рухомий рядок в Хмельницькому виготовляється в терміни від 14 робочих днів. Даємо гарантію 12 місяців. Можливі варіанти доставки в будь-яке місто країни. Ми надійно спакуємо виріб і відправимо зручним для Вас способом, щоб вже через кілька днів Ви отримали потік нових клієнтів

Рухомий рядок - вид реклами, який з кожним днем стає все популярнішим. Встигніть придбати його раніше за свого конкурента. Приєднуйтесь до майбутнього реклами разом з нами вже зараз. Рядок може стати Вашим найкращим рекламним агентом і джерелом нових клієнтів.