Квиток - це вхідний пропуск на певний захід, купон дає право знижки на певний товар або послугу.

Без цього атрибута не обійдеться жодне свято, концерт, вечірка або будь-який інший захід. Також він просто необхідний в таких закладах як театри або кінотеатри. Пропускний або контрольний квиток свідчить про право людини, яка його пред'являє, відвідати певний захід чи заклад. Їх роблять як правило або з відривний частиною, або зі штрих-кодом, або з індивідуальною нумерацією і перевіряють біля входу. Також, в залежності від класу заходу або концерту для квитків роблять додаткові захисні елементи, щоб їх було важко підробити. Такі запобіжні заходи дозволяють уберегти пропуски від підробок, адже навколо повно різного роду «майстрів», охочих заробити.

Купон дає право його власнику придбати певний товар із певною знижкою. Купони привертають додаткову увагу до будь-якого товару, оскільки всі люблять знижки. Коли людина бачить можливість взяти певний товар, який зазвичай коштує дорожче, за зниженою ціною - всі раціональні агрументи явно на користь покупки і рідко хто відмовляється від такої можливості. Тому купони не тільки метод збільшити продажі, але і ефективний інструмент, який також допоможе продати товари, що залежалися на полицях.

Ми робимо купони або квитки з відривний частиною і друкуємо їх на крейдованому папері, щільністю 130 гр / м2, тиражами 500 і 1000 штук. Перфорація кожного купона або квитка, дозволяє легко відривати контрольний корінець.

Пропонуємо кілька різних розмірів купонів або квитків на Ваш вибір:
- А7 (7х10 см);
- А7 dl (5х14,5 см);
- Євро (10х21 см).

Друкуємо квитки і купони в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Термін виготовлення - 3-4 дні з моменту затвердження макету. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.