Бірка або цінник повідомляє клієнту про назву, марку, властивості і ціну товару, а також ненав'язливо знайомить з Вашою компанією завдяки надрукованому логотипу.

Бірка або цінник, як правило, не дуже помітна деталь у порівнянні із повноцінною рекламою. Але, як відомо, дрібниць не буває, і кожна деталь створює загальне враження. Правильно оформлена бірка або цінник стануть додатковим бонусом при формуванні у клієнта позитивного враження про Вашу компанію. Надруковані на папері щільністю 350 гр / м2. Отвір діаметром 6 мм. Лицьова сторона покрита глянцевою ламінацією. Інформація наноситься маркером, що дозволяє стирати і вносити нові дані знову і знову. Друга сторона за бажанням клієнта задруковується або залишається порожньою. Також при необхідності проводиться біговка - лінія згину посередині бірки або цінника.

Робимо бірки наступних розмірів:
- 5х3 см;
- 5х4,5 см;
- 7х5 см;
- 9х5 см;
- 18х5 см;
- 10х9 см.

Широко використовуються в магазинах для продажу одягу, взуття, дорогоцінних прикрас, цінники дуже популярні в продуктових магазинах. Залежно від потреб клієнта кріпляться на шнурки, нитки або на вузький скотч. Макет під кожного клієнта виконується індивідуально, оскільки тут немає чітких правил і можна проявити весь креативний потенціал дизайнера. Головне - не перевантажувати інформацією, щоб читалося легко і зручно.

Ви можете замовити бірки або цінники в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Термін виготовлення - 3-4 дні з моменту затвердження макету. Надійно спакуємо і відправимо бирки або цінники в будь-яке місто.