Флаєри - це рекламні або інформаційні листівки, які використовуються для того, щоб розповісти про відкриття нового магазину, акції, які зараз у Вас проходять, запросити людей на Ваш захід.

Флаєр використовують як роздатковий матеріал і поширюють промоутери в найбільш людних місцях міста або безпосередньо біля вашого магазину чи офісу, щоб відразу запросити людей до Вас. Це один з найбільш дешевих способів розповісти про майбутній захід або знижки. 1000 флаєрів обійдеться набагато дешевше, ніж реклама на радіо і в газетах. А чим більший тираж замовити, тим значніше здешевлюється вартість кожного флаєра. Головне при використанні цього методу реклами - знайти хороших промоутерів, які чесно і на совість зроблять свою роботу.

Ми пропонуємо листівки кількох форматів:
- еврофлаєр (10 х 21 см) - це третя частина стандартного аркуша А4, один з найбільш популярний видів флаєрів, дуже зручний для розсилки в конвертах; - А6 (15 х 10 см) - зручний, якщо потрібно розмістити невелику кількість інформації; - А5 (21 х 15см) - розміром як половина стандартного аркуша А4, дозволяє вмістити велику кількість тексту і картинок, також користується великим попитом; - А4 (30 х 21) - найкраще замовляти такий формат, якщо потрібно розмістити рекламу декількох товарів, надрукувати афішу для кінотеатру або концерту, невелике меню для кафе чи ресторану, оскільки розмір дозволяє вмістити найбільшу кількість інформації..

Надруковані листівки на папері, щільністю 130 гр / м2. Термін виготовлення - 3-4 дні з моменту затвердження макету. Друкуємо флаєри в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і відправимо листівки в будь-яке місто.