Ми виготовили велику вивіску зі світловими літерами для Комп'ютерного Будинку в місті Хмельницькому. Тепер їх легко знайти і вдень, і вночі.

Компанія Мікросистема - це багатопрофільна фірма, в якій працюють фахівці з декількох напрямків - програмісти відділу бухгалтерських систем, технічного сервісного-центру, веб-дизайну, продажу комп'ютерів і комп'ютерної техніки. Спектр послуг, які вони надають дуже широкий. Тепер, завдяки роботі наших дизайнерів і майстрів з виробничого цеху, які виготовили для них велику вивіску з літерами, що світяться і невеликим світловим коробом їх офіс легко знайти - його видно здалеку і вдень, і вночі.

Виготовлення вивіски відбувалося в кілька етапів:
- Дизайн. Спочатку дизайнери нашої фірми відмалювали логотип, розробили дизайн самої вивіски і надали клієнту зображення з приблизною візуалізацією того, як буде виглядати вивіска на фасаді будівлі;
- Виготовлення. Після того, як були закуплені всі необхідні матеріали, наші фахівці перейшли безпосередньо до виготовлення. Загальний розмір вивіски склав 520 х 125 см. Основа була виготовлена ​​з алюмінієвого композиту, товщиною 3 мм. Окремо були виготовлені: лайтбокс (світловий короб) з логотипом фірми, розміром 82х82 см, об'ємні світлові букви з акрилу і ПВХ з написом «МІКРОСИСТЕМА», висотою по 50 см. кожна, а також букви із синього акрилу з написом «сервісний центр», поверх яких були наклеєні такі ж букви з плівок Оракал. Для підсвічування використовувалися світлодіодні модулі SMD. Коли всі окремі елементи були виготовлені, їх надійно прикріпили на основу вивіски.

- Останнім етапом після виготовлення - є монтаж. Представники фірми Мікросистема вирішили довірити цю справу професіоналам, і фахівці з нашої компанії надійно прикріпили вивіску до фасаду будівлі за допомогою каркаса з профільної труби, а також підключили всю необхідну електрику для того, щоб вивіска могла світитися і привертати увагу потенційних клієнтів цілодобово.

Ми завжди раді допомогти Вам виділитися, зробити Ваш бізнес більш помітним і упізнаваним для клієнта. Виготовимо вивіску будь-яких розмірів, з підсвічуванням або без, в Хмельницькому або з доставкою по Україні. Надійно спакуємо виріб і відправимо в будь-яке місто. У комплекті йде схема для самостійного монтажу.