Основне завдання будь-якої реклами - залучати більше уваги. Вся реклама робиться з єдиною метою - не для краси, а конкретно заради залучення більшого потоку клієнтів. І з цим завданням найкраще справляються ...

световые буквы Хмельницкий,  изготовление световых букв Хмельницкий

У попередній статті ми дізналися, що тривимірні образи людське око сприймає і запам'ятовує краще. Об'ємні букви виглядають більш незвичнайно - саме через це ми і звертаємо на них свою увагу. Але ми постійно прагнемо збільшувати ефективність виробництва, оптимізувати його і отримувати більше прибутку, але, щоб продавати, нам потрібні клієнти. Першим джерелом контакту із потенційною аудиторією є зовнішня вивіска біля входу в магазин, офіс або ресторан. Тому з'являється цілком закономірне питання:

Як збільшити ефективність зовнішньої реклами?

Секрет дуже простий: потрібно збільшити час роботи Вашої вивіски. А для цього найкраще підійдуть об'ємні світлові букви, які по праву є практично «королем уваги». Завдяки підсвічуванню, вони збільшують час роботи вивіски залежно від пори року в середньому в два рази. Вони працюють цілодобово - і вдень і вночі. Це Ваш самий працьовитий співробітник - тільки Ви вирішуєте скільки годин на день він працюватиме.

Тривимірне зображення прекрасно привертає увагу вдень, а яскраве підсвічування буде точкою уваги вночі, привертаючи до себе погляди перехожих або тих, хто їде в громадському транспорті. Світлова реклама, і світлові букви зокрема, це острівці уваги і зіткнення з потенційною аудиторією, які збільшують впізнаваність фірми, привертають увагу і призводять більше клієнтів .

Кращими можуть бути тільки повнокольорові екрани або бігучі стрічки. Але через свою вартість такий вид реклами підходить, в більшості випадків, тільки великим гравцям ринку або дуже далекоглядним підприємцям, які планують стрімко зрости в найближчі роки. Але ми зараз не про це, хоча пізніше обов'язково підготуємо і матеріал по відео вивісок.

Сфера застосування світлових букв досить широка. Читайте далі і дізнайтеся, якими бувають світятлові букви і як замовити найкращий для Вас варіант.

Ми пропонуємо виготовлення об'ємних світлових букв наступних видів:

  • Світлові букви з внутрішньою підсвіткою;
  • Світлові букви з контражурним (заднім) підсвічуванням.
  • Об'ємні світлові літери з комбінованим підсвічуванням;

Об'ємні букви із внутрішньою підсвіткою.Основа і бортики зроблені з пластика ПВХ 3 мм, а фасад кожної букви виготовляється акрилу (оргскла), що пропускає світло. Оскільки пластик не пропускає світла, то все світло прямує на фасадну частину букви. Для підсвічування використовуються довговічні світлодіодні модулі SMD.

Кріпляться або на спеціальний каркас, або на підставку з пластика чи композиту, якщо це зовнішня вивіска, або безпосередньо на стіну, якщо потрібна вивіска всередині будівлі.

В результаті Ви отримуєте красиву вивіску з добре читабельним написом. Потенційному клієнтові не доведеться нічого додумувати або вгадувати, що ж написано на вивісці. Не потрібно робити занадто хитромудру вивіску - адже лише кілька секунд вирішують долю Вашого бізнесу в очах потенційного клієнта.

Просто, красиво, читабельно - ось найкраща характеристика цього виду букв, який гарантує додаткову увагу Вашому бізнесу.

пластиковые буквы объемные буквы, светящиеся буквы

Світлові букви з контражурною (задньою) підсвіткою. Дуже оригінальний і незвичайний вид букв. Фасад і бортики виготовляються з пластика ПВХ і обклеюються плівкою Oracal, певного кольору. Для підсвічування на бортики букв по всьому периметру всередині кріпляться світлодіодні модулі. Оскільки тут навмисно вся буква зроблена з пластику, що не пропускає світло, задню кришку роблять з молочного акрилу, який має прекрасні світлорозсіюючі властивості.

Задня кришка кріпиться до основи за допомогою дистанційних тримачів, так що буква виходить на певній відстані. Світло проходить через акрил, відбивається від поверхні підставик і створює прекрасний м'який ореол навколо букви.

Але для отримання максимального ефекту від використання саме цього виду букв потрібен правильний, контрастний фон, щоб букви не зливалися воєдино з основою. Наприклад, чорні букви на чорному тлі, будуть ледь помітні. Літери повинні бути яскравими, цікавими, що привертають увагу і легко читатися.

Неправильний підбір фону або кольору підсвічування може зіпсувати Вашу вивіску і гроші на цей недешевий вид зовнішньої реклами будуть витрачені даремно. Так що, роблячи макет майбутньої вивіски враховуйте цей момент - і результат Вам однозначно сподобається.

изготовление объемных букв, объемные буквы Хмельницкий объемные буквы цена Хмельницкий

Об'ємні світлові літери з комбінованим підсвічуванням. Найбільш «світловий» і яскравий вид серед світових букв, оскільки тут поєднується внутрішня і контражурна підсвітка. Ви отримуєте супер яскраву, красиву і результативну рекламу.

Фасад і бортики для таких букв спеціально робляться із акрилу, так що світиться вся буква. Можливі варіанти, коли бортики робляться з пластика, а фасад із акрилу, щоб світився тільки фасад. Необхідність використання того чи іншого виду підсвічування залежить від макета букв. Щоб не отримати суцільну світлову пляму потрібно або встановлювати букви на достатній відстані одна від одної, або робити бортики з світлонепроникного пластика.

Також додатково здійснюється і заднє підсвічування, як в попередньому вигляді світлових букв. М'який світловий ореол + внутрішнє освітлення = шикарна ефективна вивіска.

Ви можете замовити заднє підсвічування в один тон з внутрішнім або в колір самих букв. Також можлива контрастне підсвічування, щоб підкреслити кожну букву або, якщо вже зовсім оригінально - зробити контражурну підсвітку різного кольору для кожної літери. Але такий стиль підходить не для кожного бізнесу. Вибирайте ретельно і правильно, щоб отримати від реклами максимальний ефект.

Комбінація внутрішньої і задньої підсвітки - це відмінний варіант і для зовнішньої вивіски, і для створення цікавої затишної атмосфери в ресторані, кафе, нічному клубі або караоке-барі. М'яке, приглушене світло букв створить легку атмосферу, щоб забезпечити максимально комфортний відпочинок для Ваших клієнтів.

световые буквы Хмельницкий Световая реклама Хмельницкий

Процес виготовлення і монтажу - що потрібно знати замовнику?

У попередній статті ми говорили про те, наскільки складним є процес виготовлення і монтажу об'ємних букв. Сьогодні ми додамо трохи інформації, оскільки виготовлення світлових букв має свої особливості.

По-перше – це робота з електрикою і світлодіодними модулями. Потрібно розрахувати правильну кількість модулів, щоб світло вийшло яскравим і насиченим. Потрібно щоб світло рівномірно розподілялося по всій букві, аби уникнути темних плям.

По-друге – монтаж. Для швидкого і якісного монтажу потрібно, щоб замовник заздалегідь вирішив всі питання по електриці з начальством і електриком, який відповідає за цю будівлю. Щоб до моменту приїзду фахівців їм вже вивели проводку, до якої можна підключити світлові літери. Адже ніхто краще не знає особливостей мережі в цій будівлі, ніж людина, яка постійно тут працює. Так Ви заощадите гроші (оскільки і так платите зарплату своєму електрику і час - свій і монтажників, оскільки їм не потрібно буде розбиратися в особливостях цієї мережі.

Додатково можна встановити фотореле, яке буде вмикати і вимикати світлові букви в залежності від часу доби або ж поставити таймер, за допомогою якого, Ви зможете встановити точний час включення і відключення вивіски.

Замовити виготовлення об'ємних літер можна як в Хмельницькому, так і з доставкою по Україні.

Для цього приїжджайте, щоб подивитися зразки в нашому офісі у Хмельницькому або просто подивіться каталог нашого сайту. Наші фахівці виготовлять для Вас макет, підготують візуалізацію (як будуть виглядати літери на фасаді будівлі або на стіні офісу), виготовлять, надійно упакують і відправлять букви в будь-яке місто.

У комплекті надається схема кріплення і монтажу, щоб Ваші співробітники, в разі потреби, змогли самостійно прикріпити літери. Провести монтаж можуть і наші фахівці, які за роки роботи вже встигли побувати в багатьох містах Хмельницької області, а також в інших областях нашої країни.

Изготовление объемных букв Хмельницкий Наружная световая реклама Хмельницкий

Ціна на об'ємні букви в Хмельницькому розраховується за один сантиметр висоти. Також на вартість впливає «фігурність» і складність конкретного шрифту. На сайті представлені світлові букви стандартних популярних розмірів. Але, при необхідності, прорахуємо і виготовимо для Вас індивідуальний варіант, потрібного розміру і форми.

Виготовлення об'ємних літер займає від 7 робочих днів, в залежності від складності макета. Ви можете замовити попередній прорахунок у нашого менеджера, по телефону 068 770 82 82. На світлову рекламу надається гарантія, строком 12 місяців.

объемные буквы Хмельницкий, изготовление объемных букв Хмельницкий

Об'ємні світлові літери - це більше світла, затишку і уваги. Це неповторна атмосфера всередині будівлі і ефективна зовнішня вивіска для Вашого бізнесу. Вона може працювати день і ніч, залучаючи все нових клієнтів і збільшуючи Ваш дохід.