светодиодные вывески, светодиодная рекламаХочете привести більше клієнтів і отримувати більше прибутку, але не знаєте, як це зробити? Дізнайтеся, як застосування сучасних технологій, допоможе Вам вирости в продажах і заробити більше.

Щоб залучити більше клієнтів, в першу чергу потрібно, щоб про Вас говорили і помічали. Роблячи тільки те, що Ви вже робите, Ви зможете, в кращому випадку, лише повторити свій результат. Але, щоб домогтися набагато більших результатів, потрібно впроваджувати нові технології в свій бізнес.

За останні кілька років технології зробили великий крок вперед і кардинально змінили світ. Іншими стали реклама в Інтернеті і зовнішня реклама. Світлодіодна реклама та відеовивіски в рази збільшили ефективність рекламних повідомлень. Можливість передавати повноколірне якісне відео дозволяє створювати дійсно унікальні оголошення, які переглядають більше людей.

88 відсотків

Дослідження психологів показують, що динамічна реклама, будь то відео на великому екрані, динамічний банер на сайті або проста вивіска, що мигає, запам'ятовується людьми майже на 90% краще, ніж статична реклама у вигляді бігбордів і банерних розтяжок.

Відеовивіска - це досить новий для міста Хмельницький рекламний носій, але він вже успішно завойовує собі популярність. У Києві ця технологія вже щосили застосовується при виготовленні зовнішньої реклами. А в Нью-Йорку і великих містах Японії - світлодіодні вивіски і екрани ще з 90-х років активно використовуються для просування продуктів і послуг.

видеовывеска, видеовывеска Хмельницкий

Відеовивіски все частіше зустрічаються при вході в магазин, офіс або великий торговий центр. В силу особливостей людської психології всі перехожі або пасажири громадського транспорту, водії легкових автомобілів, які проїжджають поряд, в першу чергу дивляться на такі екрани, оскільки динамічна картинка рекламного оголошення, привертає більше уваги.

Наша підсвідомість швидше звертає увагу на рухомі предмети, оскільки від них в першу чергу може виходити небезпека. Цей рефлекс вироблявся тисячоліттями. Сьогодні ми знаємо про нього, ми вивчили це питання і цим не можна не користуватися. Той, хто має певні знання, має перевагу перед своїми конкурентами.

Інвестиції в успішне майбутнє. Правильний вибір сьогодні = кращі результати завтра

Поки Ваші конкуренти витрачаються на оренду розтяжок і бігбордів по всьому місту, будьте хитрішими. Біг борди або банери - це прекрасний великі рекламні носії. Але їх уже занадто багато. Вони на кожному кроці і майже «штовхаються» один з одним. І лише воля потенційного клієнта є вирішальним фактором перегляду або ігнорування саме Вашого оголошення.

Але реклама було винайдено, щоб впливати, а не чекати, коли споживач сам раптом захоче її подивитися. Реклама придумана, щоб відвернути людину від його справ, змусити все залишити і подивитися ролик або прочитати текст. Якщо реклама не новина або вона нічим від інших не відрізняється, вона марна. Весь рекламний бізнес побудований на боротьбі за увагу потенційного клієнта.

Відеовивіска проти бігборда, все одно, що ракета проти кулемета. Як Вам здається, що переможе? Ось Вам різниця в ефективності цих різних видів реклами. Якою би яскравою, барвистою не була картинка на бігборді, скільки б там напівголих дівчат не було (вважається, що гарні жінки в рекламних оголошеннях є одним з кращих рекламних трюків і залучають набагато більше уваги), рухома картинка з рекламою шампуню або автозапчастин, або чого-небудб іще, завжди переможе в цьому нерівному бою.

Так, оренда біг борда на місяць коштує набагато дешевше, ніж відео вивіска, але так Ви платите комусь, а відеовивіска - це Ваше дитя, яке себе окупить і стане Вашим кращим помічником.

На 30% більше клієнтів

Відеовивіски потихеньку витісняють звичайну статичну рекламу або навіть бігучі стрічки. На стрічці не покажеш яскраву картинку свого продукту, там його можна лише описати словами. Але всі ми знаємо, що краще самому все один раз побачити. Яскраві красиві фото/відео ювелірних прикрас, або чоловічого/жіночого/дитячого одягу, процедур з Вашого салону краси, миттєво привернуть увагу перехожих. Їм може сподобається те, що Ви робите або продаєте і вони відвідають Ваш магазин або офіс.

Адже ми самі часто не знаємо, чого хочемо, поки цього не побачимо. Повнокольорове світлодіодне табло дозволяє зробити те, про що ми писали вище - воно може відвернути людину від його справ, і змусити звернути увагу на Ваш товар або послугу.

светодиодные вывески Хмельницкий, светодиодная реклама Хмельницкий

Цей новий метод реклами дозволить залучити багато нових клієнтів і збільшити масштаби Вашого бізнесу. За оцінками зарубіжних фахівців відеовивіска окупає себе від 6-12 місяців, залежно від бізнесової ніші і розташування Вашого магазину чи офісу. Головним її недоліком є її вартість. Це один з найдорожчих рекламних носіїв. Але ефект і користь від неї будуть колосальними. Світлодіодна відеовивіска - це королева уваги. Немає поки інструменту ефективнішого за цей.

Ключові переваги від використання відеовивісок

Ефективність. Привертає найбільшу кількість поглядів перехожих. Самий потужний інструмент зовнішньої реклами, відомий на даний момент. Кожен хто проходить обов'язково погляне на екран. І ось тут вирішальний момент, оскільки битву за увагу Ви вже виграли - людина подивилася на оголошення, далі все залежить тільки від роботи дизайнера, відеографа і рекламщика, наскільки їхня ідея зможе захопити уяву і викликати бажання купити продукт або скористатися послугою.

Яскрава картинка цілодобово. Завдяки використанню яскравих світлодіодів відеовивіску буде прекрасно видно навіть в самий сонячний день і в темну ніч. Її прекрасно видно на відстані 300 метрів, і вона зможе працювати 24 години на добу.

наружная светодиодная реклама Хмельницкий, светодиодные табло Хмельницкий

Економія в перспективі. Хоча повнокольорове світлодіодне табло і коштує дорого, підприємливі бізнесмени, аналізують ситуацію і розуміють, що ця витрата сьогодні, дасть їм величезну перевагу перед конкурентами завтра. По-перше - більш ефективний спосіб залучення клієнтів, по-друге - найближчих 10 років не потрібно буде витрачати гроші на нову вивіску і флаєра.

Довговічність. Відеовивіски бувають для зовнішнього і внутрішнього застосування. В обох випадках термін служби складає близько 10 років цілодобової роботи. Зовнішні відеовивіски повністю захищені від води з будь-якого напрямку і від проникнення з боку людей. Внутрішні мають дещо гірший захист від вологи. На обидва види виробів надається гарантія, строком один рік.

Технічні особливості

Конструкція зроблена з окремих блоків модулів, який з'єднуються між собою і дають єдине зображення. Як і в бігучих рядках відеовивіски за розмірами будуть кратні 16 см через використання модулів 16 * 32 см.

светодиодная вывеска Хмельницкий, рекламное агентство

Найпростіше оголошення можна зробити, використовуючи ту ж спеціальну програму, що і для бігучої стрічки. Але щоб по-справжньому скористатися всіма перевагами краще замовити професійне рекламне відео. За стандартом ролики завантажуються через USB-вхід. За бажанням клієнта можна виготовити табло, щоб інформація завантажувалася через Wi-Fi або LAN. Також є можливість встановити спеціальний датчик, який буде показувати актуальну температуру повітря.

Замовити відеовивеску або подивитися, як вона працює

можна в нашому офісі в місті Хмельницькому. Вул. Подільська 93, піднімайтеся на 2-й поверх. Якщо Ви живете в іншому місті - для Вас доступний каталог на нашому сайті. Якщо є питання - просто запитайте у нашого менеджера по телефону 068 770 82 82.

реклама в интернете,изготовление рекламы

Ми рекламна агенція повного циклу і робимо багато цікавих рекламних проектів. Але виготовлення зовнішньої реклами - це те, чим ми займаємося щодня з 2007 року. Ми зробимо надійну відеовивеску для Вас в терміни від 14 робочих днів. Добре упакований виріб відправимо в будь-яке місто. Вже через дві-три тижні Ви отримаєте повнокольорове світлодіодне табло, яке стане найкращим джерелом нових клієнтів.

Відеовивіска - королева уваги. Купуючи її, Ви отримуєте величезну перевагу перед конкурентами, які поки бояться вкладати гроші в цей вид реклами. Купити відеовивіску - це все одно, що купити Ferrari і змагатися з Жигулями. Якщо хочете бути попереду, робіть сміливі кроки. І Ваш наступний крок до успіху це купити відеовивіску.