Візитки – найшвидший, компактний і недорогий спосіб залишити всю необхідну інформацію про свою компанію клієнту або партнеру.

На візитці, як правило, вказують назву компанії, її логотип, контактні номери телефонів, ім'я та прізвище власника візитки, адреса сайту, електронну пошту, фізичну адресу, посаду, і кілька ключових послуг, які компанія або людина надають. Принадність візитки в тому, що при своїх компактних розмірах (як правило 5 х 9 см) - вона дозволяє розмістити всю потрібну інформацію для того, щоб людина Вас знайшла, коли йому буде потрібно. Також такий розмір дуже зручний для зберігання в гаманці, що дозволяє потрібної візитці завжди бути під рукою.

Візитки бувають корпоративними (для всіх співробітників компанії замовляють візитки в єдиному, прийнятому керівництвом компанії, стилі) і індивідуальними (тут надається абсолютна свобода вибору дизайну та матеріалу, з якого візитки будуть виготовлені).

Візитки бувають декількох розмірів і форм. Але найбільш стандартними є 2 варіанти - візитки, розміром 5 х 9 см (висота х ширина) і евровізиткі (5,5 х 8,5 см). У нашій країні цей формат зустрічається досить рідко, тому візитки формату євро дають Вам додаткову можливість виділитися.

Також візитки діляться за якістю і ціною:
 - Візитки «економ» класу - друкуються на цифровому обладнанні, як правило тиражами 100 штук з одностороннім або двостороннім друком на папері, щільністю 300 гр / м2. Не мають додаткового захисту. Їх перевагою є швидкість виготовлення - 1-2 робочих дні.
 - «Стандарт» - це візитки, які друкуються на офсетному обладнанні, тиражами від 500 до 5000 штук, на папері 350 гр / м2 з додатковою глянсовою ламінацією лицьового боку або двосторонньої матовою ламінацією. Також можна вибрати друк на більш щільному папері - 450 гр / м2. Термін виготовлення - 3-4 робочих дні. Перевага - низька ціна виготовлення і гарна якість друку.
- «Преміум» - такі візитки виготовляються малими тиражами від 100 штук. Можливо зробити прозорі візитки з пластика з нанесенням в один або кілька кольорів. Надається широкий вибір дизайнерського картону або плайк (прогумований матеріал), на яких можна або надрукувати інформацію або виготовити кліше і зробити тиснення золотом або сріблом. Виглядає дуже ефектно і красиво. Термін виготовлення - близько 7 робочих днів.

Одностороння прозора візитка із пластику, друк в один колір.

Візитка - це обличчя людини, яка її залишає. Дизайн візитки повинен виражати суть діяльності Вашої компанії. Однією лише картинки повинно бути достатньо, щоб людина зрозуміла, чим Ви займаєтеся. Корпоративна візитка банку або держустанови повинна бути стриманою і без зайвої інформації, тільки суть. Але якщо Ви працюєте на себе - дизайн повинен бути яскравим і незабутнім, а також максимально відповідати сфері діяльності. На дизайні ніколи не можна економити, краще не робити самому, (якщо Ви не дизайнер), тому що якою б крутою, дорогою, унікальною не була візитка - поганий дизайн може зіпсувати все враження.

Людина, якій Ви даєте візитку за кілька секунд визначає залишить вона її або викине за двома параметрами: по-перше - чи потрібні будуть взагалі Ваші послуги коли-небудь цій людині, і по-друге - наскільки привабливим є те, що вона бачить. Але будь-який вид візиток можна зробити більш елегантним якщо замовити додаткову опцію - округлення кутів.

Тому, вибираючи візитки, необхідно виходити із з бажаної якості друку, з того наскільки терміново вони Вам потрібні, а також яку аудиторію Ви хочете охопити - візитки для масової роздачі (тиражами від 500 штук) або «преміум» візитки для невеликої кількості ключових потенційних клієнтів.

Друкуємо візитки в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.