Каталог - це всі Ваші продукти або послуги, зібрані в одній брошурі. Це Ваша вітрина на папері.

У каталозі кожен товар повинен мати фото і опис основних характеристик, щоб клієнт міг детально ознайомитися з продуктом. Дуже важливо, щоб фотографії були дуже високої якості. Фотографія в каталозі - це продавець. Завдяки фотографії товар сам себе або продає, або відбиває бажання його купити. Якщо є можливість - потрібно обов'язково замовити професійну фотосесію товарів у хорошого фотографа. Який товар Вам більше сподобався б - той, який сфотографували в кіоску на вішалці або в студії на красивій дівчині? Той, який сфотографований в купі серед інших товарів або той, який сфотографували окремо на красивому фоні в студії і підготували дизайнери? Тому фотографіям потрібно приділити основну увагу. Адже як би красиво і якісно каталог не надрукували, якщо фото не викликає у клієнта бажання купити - то Ви просто даремно витратите гроші.

Другий важливий момент - це дизайн самого каталогу, тобто правильний підбір шрифтів, кольорової гами, правильне розташування товарів на сторінках каталогу. Від дизайну залежить загальне сприйняття. Це можна описати двома словами: «подобається - не подобається». Довіряйте дизайн професіоналам, адже крім візуального вигляду, є ще й цілий список вимог до макетів під друк, про які людина, яка не працює в даній сфері, навіть і не підозрює.

Паперовий каталог - це аналог сайту в Інтернеті або Вашого магазину в торговому центрі. Багато фірм, які продають косметику, парфуми або аксесуари успішно використовують каталоги в своїй роботі - вони роздають їх своїм родичам, знайомим або навіть випадковим людям на вулиці. На відміну від іншої роздткової реклами каталоги не викидають. Людина, якій Ви дали зразок, як мінімум один раз точно його хоча б пролистає, а якщо йому сподобаються товари, то і зробить замовлення. Ви можете надрукувати каталоги і роздавати їх певним людям - директорам, менеджерам, мамам, тобто, вибирати ту, категорію людей, яка потрібна саме Вам. Зробіть гарні фото, приємний дизайн, замовте якісний друк, подаруйте каталоги правильній цільовій аудиторії - і Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом.

Друкуємо каталоги декількох розмірів:
А4 (розмір сторінки 30х21 см, в розвороті - 30х42 см);
А5 (розмір сторінки 21х15 см, в розвороті - 21х30 см);
А6 (розмір сторінки 15х10,5 см, в розвороті - 15х21 см);

Внутрішні сторінки надруковані на крейдованому папері, щільністю 130 гр / м2, обкладинка - на крейдованому папері, щільністю 300гр / м2. Зшивання на скобу. За стандартом пропонуємо на вибір каталог на 12 або 36 сторінок. Можливі й інші варіанти - уточнюйте у менеджера. Друкуємо тиражами 1000, 2500 і 5000 штук.

Друкуємо каталоги в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Термін виготовлення - 4-5 днів з моменту затвердження макету. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.