Хенгер - це гачок з рекламною інформацією, який вішається на ручки дверей, автомобілів, меблі або будь-який інший товар, до якого його можна прикріпити.

Хенгери бувають двох видів: інформаційні та рекламні.

Інформаційні хенгери найчастіше використовуються в готелях - їх вішають на двері відвідувачів, і таким чином сповіщають, що потрібно прибрати в їх номері або ж навпаки - "не турбувати".

Рекламний хенгер має ширшу сферу застосування і виконує зовсім іншу функцію - він не просто інформує, а закликає прочитати всю надану інформацію.

Переваги рекламних хенгерів:
- Точність вибору цільової аудиторії - можна замовити поширення хенгери тільки в заданому районі, який найбільше підходить по відстані до Вашого кафе, офісу, магазину або в тому районі, де найбільше скупчення саме Ваших потенційних клієнтів. Або ж вішати хенгери тільки на машини певного класу чи вхідні двері певної якості.
- Індивідуальність. Ви вішаєте рекламу на вхідні двері або двері автомобіля конкретної людини. На відміну від масової телевізійної реклами чи реклами на бігбордах, Ви звертаєтеся безпосередньо до потенційного клієнта, встановлюючи свого роду особистий контакт.
- Крім того, хенгери бачитимуть не тільки власники, а й інші перехожі. Замовте яскравий дизайн для хенгерів - і пройти повз буде неможливо, навіть якщо людина не зніме хенгери, то як мінімум йому станемо цікаво що це.
- Висока ефективність. Людина стикається із Вашою рекламою безпосередньо біля дверей будинку або свого автомобіля. Він попередньо ознайомиться із інформацією, коли буде відкривати двері, а коли буде зручно - прочитає. Навіть якщо людині зараз не потрібно те, що ви пропонуєте, то перед тим як викинути він мимовільно все одно прочитає і Ви вже опинитеся в полі його зору.

Друкуються на крейдованому папері, щільністю 350 г/м2, двосторонній повнокольоровий друк. Тиражі - від 500 до 5000 штук. Термін виготовлення - 3-4 робочих дні з моменту затвердження макету. Друкуємо хенгери в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.

Хенгери можуть використовуватися в рекламі найрізноманітніших організацій - кафе, піцерій, будівельних організацій, доставки і вантажоперевезень, автосалонів і ін. Будьте ближче до Вашого клієнта завдяки рекламі на хенгерах.