Конверти з логотипом - це додатковий спосіб підвищити впізнаваність компанії і виділити конверти Вашої фірми серед вхідної пошти потенційного клієнта або партнера.

Незважаючи на розвиток e-mail-маркетингу, паперова пошта досі дуже актуальна в діловому середовищі. Банки і держорганізації, бухгалтери різних приватних і державних фірм надсилають свої листи або повідомлення в звичайних конвертах. Також конверти часто використовуються виробниками, щоб відправити зразки, каталоги з продукцією або комерційну пропозицію потенційному клієнту.

Якщо замовити дизайн у фірмовому стилі компанії, то конверти стануть невід'ємним елементом маркетингу і виділять Ваш лист серед інших. Запитайте себе - який конверт Ви відкрили б у першу чергу - в яскравих кольорах фірмового стилю або звичайний білий конверт?

Ми друкуємо на конвертах наступних форматів:
• Е65 - 11 х 22см, (для аркуша формату А4, складеного втричі);
• С5 - 16,2 х 22,9 см (для аркуша формату А4, складеного вдвічі);
• С4 - 22,9 х 32,4 см (вміщує аркуш формату А4).

На звороті є клейка стрічка для заклеювання конверта. Тираж - від 100 шт, повнокольоровий друк. Термін виготовлення - 4-5 робочих днів з моменту затвердження макету.

Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто. При необхідності розробимо дизайн для конвертів, і перед запуском у виробництво Ви отримаєте макет (зовнішній вигляд) вироби для узгодження.