нанесення логотипeу Хмельницький

Всі люблять отримувати подарунки на новорічні свята. Ви можете скористатися цим, щоб нагадати про себе постійним клієнтам, привітати своїх співробітників або партнерів.

Друк та виготовлення корпоративної сувенірної продукції до Нового року також може допомогти залучити нових клієнтів. Подаруйте їм сувенір, який в подальшому буде постійно нагадувати про Вас.

Якщо Ви не знаєте, як найкраще привітати партнерів, співробітників або клієнтів, ми запропонуємо великий вибір новорічних подарунків, який буду актуальні весь наступний рік або кілька років.

Ми пропонуємо нанесення логотипу на наступні види сувенірної продукції:

  • Чашки. Не важливо, що п'є Ваш клієнт або партнер - каву, чай або просто воду, він завжди буде бачити логотип Вашої компанії і згадувати людини, який йому цю чашку подарував.
  • Пакети – упакуйте свої подарунки в красиві пакети з логотипом Вашої компанії. Людині буде вдвічі приємніше.
  • Ручки – вони постійно закінчуються або кудись пропадають. Це відмінний привід подарувати клієнтам або партнерам нові.
  • Футболки і толстовки – відмінний спосіб порадувати своїх співробітників або клієнтів.
  • Щоденники – про Вас будуть згадувати весь наступний рік.
  • Значки - можливість підкреслити корпоративну приналежність співробітника
  • Бейджі -  корпоративна ідентифікація співробітників
  • Магніти. Значок на одязі або магніт на холодильнику - це Ваша персональна рекламна площа у клієнта на роботі чи вдома.
  • Повітряні кульки - безпрограшний спосіб підняти настрій клієнтам за допомогою своєї рекламної продукції.
Корпоративна сувенірна продукція до Нового року

На вироби можна нанести логотипи, картинки, написи і побажання. Ціна буде залежати від типу виробу, тиражу, розмірів, кількості квітів при нанесенні. Кожне замовлення тут індивідуальне тому сформувати точний прайс досить складно. Для точного прорахунку вартості звертайтеся до нашого менеджера.

Друкарня Український рекламний дім допоможе швидко і якісно реалізувати привітання у формі сувенірних виробів. Фото з прикладами виготовленої продукції можна подивитися у нас на сайті.

Красиві сувеніри обов'язково сподобаються тим, кому Ви їх подаруйте. Щоб встигнути до свят, Ви можете замовити новорічні корпоративні подарунки прямо зараз.