Силіконові браслети з'явилися в 2004 році, як один із засобів збору пожертвувань для благодійних організацій. Але дуже скоро браслети перетворилися в модний аксесуар і популярний вид реклами. Їх популярність постійно зростає, а сфера застосування постійно розширюється.

Силіконовий браслет з логотипом - це відмінний самостійний засіб реклами. Подаруйте такий потенційному клієнту - і Ваша реклама завжди буде поруч з ним на руці. Можна зробити якийсь цікавий напис і додати Ваш логотип - такий браслет захочеться носити, а реклама буде дуже ненав'язливою. Їх також можна використовувати для промоакцій, в якості контролю для входу на певний захід або вечірку, в фітнес клуб або басейн, як брелок для ключів або просто як сувенірний браслет.

Браслети з силікону дуже ефективні для просування бренду, проведення благодійних акцій та підвищення лояльності клієнтів до Вашої компанії.

Можна виготовити браслети будь-яких кольорів, однотонні або багатобарвні, або світяться в темряві! Для нанесення інформації використовуються незмивні фарби, тиснення (механічне видавлювання) або шовкотрафаретний друк, можливо також зробити об'ємне зображення.

Силіконові браслети не викликають алергію, дуже довговічні і зносостійкі, вони не намокають, витримують температуру від - 30 до + 250 градусів Цельсія, не втрачають форму і не розтягуються.

Робимо браслети в три розміри:
 - 160 * 12 * 2 мм (довжина, ширина, товщина);
 - 180 * 12 * 2 мм (довжина, ширина, товщина);
 - 202 * 12 * 2 мм (довжина, ширина, товщина).

Виготовляємо силіконові браслети в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і доставимо замовлення в будь-яке місто. Мінімальний тираж - 100 штук. Термін виготовлення - 5 робочих днів ізмоменту затвердження макету. Вартість потрібно прораховувати індивідуально виходячи їз макета, тиражу, способу нанесення і інших параметрів. Замовити прорахунок можна по телефону 068 770 8282 або надіславши запит нашому менеджеру.