Аптечний хрест з динамічним світлом - відмінний метод підвищити кількість клієнтів аптеки, оскільки більше перехожих звернуть увагу на Вашу рекламу.

Світлові вивіски і букви набагато ефективніше звичайних об'ємних літер та вивісок без підсвічування. Світлову рекламу відмінно видно в темний час доби, що значно збільшує її ефективність, особливо в зимовий період.

Але найкращим рішенням є динамічна світлова реклама - LED-екрани, біжучі стрічки або вивіски з динамічним підсвічуванням. Людське око звертає увагу на рух, навіть якщо не дивиться спеціально, то за допомогою бокового зору все одно звертає частину уваги. Тому будь-яка динамічна працює в рази краще статичної.

Аптечний хрест з динамічним світінням може стати найефективнішим елементом зовнішньої реклами Вашої аптеки. Завдяки потужним діодам його добре буде видно ввечері і вночі, а динамічне світло привертатиме увагу клієнтів удень.

Розмір виробу 80 х 80 см. Глибина - 10 см. Виготовлений з алюмінієвого композиту, підсвічування - світлодіоди. Можливе підсвічування інших квітів і найрізноманітнішими візуальними ефектами.

Виготовимо аптечний хрест в Хмельницькому і з доставкою по Україні. У комплекті йде кріплення і схема для самостійного монтажу. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.