Друк новорічних листівок Хмельницький

Скоро Новий рік. Це відмінний привід привітати родичів, друзів, дорогих і близьких, коханих людей. Але при цьому не варто забувати про своїх співробітників, партнерів, постійних і потенційних клієнтів.

Вітальні листівки до Нового року допоможуть створити теплі, довірливі відносини, покажуть наскільки Ви цінуєте своїх співробітників або клієнтів. Красиві картинки і душевні побажання порадують будь-яку людину.

Новорічні корпоративні листівки зазвичай замовляють в декількох найбільш популярних форматах:

  • Євро (21х10 см) - третя частина стандартного аркуша А4. Компактний і зручний для зберігання формат.
  • Подвійний євро (21x10 см, в розвороті - 21х20 см). Найпопулярніший розмір листівок. Посередині робиться вигин, щоб листівку можна було скласти удвічі. Часто всередині додається вставка з кальки, щоб зробити виріб ще більш цікавим.
  • А6 (10,5х15 см) - невеликий зручний для зберігання формат, вмістить всі Ваші побажання для клієнтів та партнерів.
  • А5 (15х21 см) - половина стандартного аркуша А4. Для зручності посередині також можна зробити вигин.
виготовлення фірмових листівок

Друк новорічних листівок може бути чорно-білий або кольоровий з однієї або двох сторін. Ціна залежить від кількості, розміру, і щільності паперу. Прайс на друк може змінюватися в зв'язку з ростом курсу долара, вартості фарб і обслуговування друкарського обладнання. Актуальну вартість продукції уточнюйте у менеджера.

Друкарня Український рекламний дім надрукує листівки для Вас в рекордні терміни з гарантією якості. Друкуємо в місті Хмельницький з доставкою по всій Україні. Виготовлення фірмових листівок займає 3-4 робочих дні з урахуванням розробки дизайну. Фото з прикладами виконаних нами замовлень Ви можете побачити на нашому сайті.

Замовте друк якісних новорічних листівок за найкращою ціною. Телефонуйте зараз.