Друк календарів Хмельницький

Новорічні свята вже стукають у двері. Всі чекають подарунків і приємних сюрпризів, теплих зустрічей і яскравих спогадів. Починається приємна підготовка до святкування не тільки в приватних будинках і квартирах, але в офісах великих і маленьких компаній. Всі хочуть здивувати і запам'ятатися, виділитися і справити враження на своїх колег, співробітників і клієнтів.

Новорічні календарі на 2018 рік - це відмінний спосіб на цілий рік оселитися в офісі своїх потенційних партнерів і клієнтів, і постійно нагадувати їм про Вашу компанію. Фірмові календарі з логотипом і переліком послуг або товарів фірми - дуже ненав'язливий спосіб реклами. Порадуйте своїх покупців або партнерів по бізнесу, подаруйте їм великий квартальний календар, адже всі люблять отримувати подарунки.

Замовляючи друк календарів Ви не витрачаєте гроші на рекламу, Ви інвестуєте їх в побудову добрих відносин. Календар на стіні принесе користь того, кому його подарують і буде з ним цілий рік. А заодно і ненав'язлива реклама буде регулярно нагадувати про Вашу компанію.

Друкуємо наступні види календарів:

  • Кишенькові;
  • Настільні;
  • Плакати;
  • Перекидні;
  • Квартальні.
календарі на 2018 рік

Виготовлення корпоративних календарів займає від 3 до 6 робочих днів в залежності від формату виробів, з урахуванням розробки дизайн-макету. На календарі можна розмістити красиві картинки про Вашу компанію, послуг, що надаються і товарів, щоб надовго залишитися в пам'яті клієнта або партнера.

Ціна залежить від тиражу і формату друкованої продукції. Прайс може дещо змінюватись в залежності від курсу долара. Актуальну ціну краще уточнюйте по телефону.

Друкарня Український рекламний дім друкує календарі в місті Хмельницький з можливою доставкою в будь-яке місто країни. Фото з прикладами наших робіт можна подивитися на нашому сайті.

Ви можете замовити красиві календарі на 2018 рік у нас за доступною ціною. Зателефонуйте нашому менеджеру прямо зараз.