Об'ємні світлові літери - це найцікавіший і ефективний вид зовнішньої реклами. Вони виділяються серед іншої реклами вдень ​​і привертають увагу в темний час доби.

Вивіски - один з основних напрямків діяльності нашого рекламного агентства. Ми робимо світлові і не світлові об'ємні букви різних видів, лайтбокси, банери, вивіски з композиту або ПВХ.

Для нашого нового клієнта - магазину брендового одягу Moda.ua, ми зробили об'ємні світлові букви із внутрішньою підсвіткою. Це - відмінний вибір, оскільки такі літери привертають більше уваги, ніж інша реклама, а підсвічування дозволяє працювати рекламі цілодобово.

Основа вивіски була зроблена з алюмінієвого композиту чорного кольору, товщиною 3 мм. Загальний розмір вивіски - 70 х 345 см. Основа і бокові стінки кожної літери були виготовлені з пластику ПВХ 3 мм, фасад - з молочного акрилу (оргскла), який пропускає світло. Усередині букв для освітлення розміщені світлодіодні модулі SMD. Висота кожної літери - 35 см. Після виготовлення їх надійно прикріпили на композитну основу. Монтаж здійснювали фахівці нашої компанії. Всього на виготовлення і монтаж було витрачено один тиждень.

Термін гарантійного обслуговування на світлову рекламу - 12 місяців. Ми виготовляємо світлові об'ємні букви в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і доставимо Ваше замовлення в будь-яке місто. У комплекті надаємо схему монтажу і інструкцію.

Світлова реклама - найефективніша, її видно здалеку, вона виділяється серед іншої реклами і може працювати цілодобово.