Брендований корпоративний одяг - це одяг, який носять співробітники фірми в робочий час. Він, як правило, виконаний у фірмових кольорах компанії і є додатковим джерлом реклами. Приведення одягу співробітників до єдиного стандарту створює додатковий позитивний образ і піднімає довіру до Вашої фірми.

Наш постійний клієнт - логістична компанія «DELPOST», замовила у нас брендування 500 курток і жилетів для співробітників своєї фірми. Для нанесення фірмових лого на одяг ми використовували метод термотрасферу (термопереносу). При використанні цього методу зображення спочатку наноситься на спеціальний папір або плівку, а потім вже на тканину за допомогою термопрессу. Термопресс - це по суті великий праска, яка має великий тиск і температуру нагрівання, що дозволяє отримувати якісний відбиток зображення.

Існують різні матеріали для нанесення методом термопереносу - спеціальний папір для термопереносу, флекс, флок та інші. Найбільше замовнику сподобався гладкий матеріал флекс - двошарова плівка, що складається з самої плівки, яка після термопереносу залишається на тканині і клеєвого шару, який в процесі розплавляється проникаючи в волокна тканини. Ми робили нанесення з плівок 3 різних кольорів, щоб виконати логотип згідно фірмового стилю компанії.

Нанесення проводилося в кілька етапів:
1) Спочатку на спеціальному обладнанні - плотері були вирізані деталі для логотипу на плівці флекс.
2) Далі видалялася зайва плівка і залишалися тільки вирізані деталі, потрібні для нанесення.
3) Потім всі деталі різного кольору, були зібрані в одне ціле і підготовлені для перенесення на тканину.
4) А далі за допомогою високих температур і великого тиску термопресу логотипи переносилися на куртки або жилетки.

В результаті компанія «DELPOST» отримала брендований корпоративний одяг з якісним зображенням.

Одягніть своїх співробітників, згідно єдиного стилю, створіть приємне враження від кожного співробітника і позитивний образ, який буде працювати на успіх Вашої фірми.

Ми займаємося брендуванням одягу в Хмельницькому і по Україні. Надійно спакуємо і доставимо замовлення в будь-яке місто.