Папка А4 - дуже ефективний і ненав'язливий спосіб реклами. Ваші співробітники можуть використовувати фірмові папки з логотипом в своїй роботі кожен день, зустрічаючись з клієнтами або просто проводячи консультації в офісі.

Ви можете подарувати папки Вашим потенційним клієнтам - керуючим, директорам або іншим особам, які приймають рішення з тих фірм, з якими Ви б хотіли співпрацювати. Можна додатково вкласти в подаровану папку свою візитку або комерційну пропозицію. Користуючись подарованими папками в своїй повсякденній роботі, керівники будуть бачити Вашу рекламу кожен раз, коли будуть брати в руки папку.

Папки А4 (30 x 21см) друкуються на папері, щільністю 350 г / м2 і покриваються по лицевій стороні УФ лаком для додаткового захисту. Односторонній або двосторонній повнокольоровий друк. Термін виготовлення - 7 робочих днів з моменту затвердження макету. Папки виготовляються за формою стандартної висічки. Стандартні тиражі - 100, 250 і 500 шт. Якщо Ви хочете замовити папки іншої форми або іншого тиражу - зв'яжіться з нашими менеджерами і вони зроблять для Вас індивідуальний прорахунок.

Виготовляємо папки в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і відправимо продукцію в будь-яке місто.