Через нову назву вулиці клієнти не можуть знайти Вашу фірму, а друзі Ваш будинок? Таксисти і комунальні служби довго шукають до Вас дорогу? Що робити, якщо не можуть знайти Ваш будинок?

Найбільш просте рішення подібних проблем - це оновити інформацію на актуальну. Вирішіть питання раз і назавжди - замовте нову адресну табличку на будинок. У цій статті ми розповімо Вам, якими бувають таблички, як правильно вибрати ідеальну табличку для Вас, а також, куди і як її прикріпити.

таблички на дім, таблички на будинок,  адресні таблички Хмельницький,виготовлення табличок хмельницький

Таблички на будинок застосовуються для позначення адреси, на ній вказують вулицю і номер будинку, щоб потрібний будинок легко можна було знайти серед інших. Внаслідок політики декомунізації, через перейменування вулиць, практично в кожному місті і селі з'явилися вулиці з новими назвами. Як правило, нові таблички надаються владою і комунальними службами. А виготовлення табличок відбувається централізовано, в єдиному стилі, згідно з визначеними стандартами. Але не всі хочуть бути однаковими, до того ж у приватних секторах таблички кожен собі робить сам.

Як вибрати нову адресну табличку?

По=перше,колір фону і шрифту повинні бути досить контрастними, щоб назва і номер вулиці читалися максимально чітко. Вибирайте з готових варіантів або попросіть зробити кольори такими, які найкраще підійдуть Вам.

По-друге, виберіть бажану форму і матеріал, з якого табличка буде виготовлена. Умовно таблички можна розділити на чотири види:

  • класичні стандартні;
  • красиві фігурні;
  • з об'ємними буквами;
  • таблички з підсвіткою.

Класичні стандартні це, як правило, таблички стандартних розмірів 15х60 см, виконані в синьо-білих тонах. Зображення надруковано на спеціальному матеріалі і нанесено на пластик ПВХ. Найчастіше їх замовляють і встановлюють комунальні служби. Тому, якщо Ви хочете дотримуватися єдиного стандарту - цей варіант ідеально Вам підійде.

Красиві фігурні таблички відмінно виділяються на фасаді будівлі або на паркані, оскільки мають цікаву нестандартну форму. У каталозі можна подивитися таблички кількох різноманітних форм і розмірів. Зображення також друкується на спеціальному матеріалі і переноситься на пластик ПВХ. Це найкращий варіант, якщо Ви любите незвичайні речі, красу і естетику в будь-яких дрібницях.

Адресні таблички на будинок з об'ємними буквами – найбільш міцні та довговічні. Виготовляються з полістиролу, вилиті окремо написи і зображення наносяться на основу методом припаювання, так що табличка виходить суцільнолитою. Пізніше табличку покривають атмосферостійкими емалями, що значно подовжує термін її служби. Мають прямі форми і стриманий дизайн. Ідеально підходять для різних державних установ і приватних підприємств. Часто використовуються як таблички на вхід.

таблички на дім, таблички на будинок,  адресні таблички Хмельницький, адресні таблички на будинок Хмельницький, виготовлення табличок хмельницький, вуличні таблички Київ, адресні таблички Київ

Таблички з підсвіткою. Ідеальне рішення для фірм і підприємств, оскільки дозволяють залучати більше уваги, як вдень, так і в темний час доби. Можуть мати статичне світло або блимати. Виготовляються за індивідуальним замовленням з акрилу і пластику, підсвічування зі світлодіодних модулів. Таку табличку видно здалеку і Ваш офіс знайдуть без проблем.

Всі таблички розраховані для зовнішнього застосування, не бояться вологи і перепадів температур.

Де замовити нову табличку на будинок?

Ми робимо різні рекламні матеріали з 2007 року. Для виготовлення табличок використовуємо польські та угорські пластики, товщиною 3 мм. Замовити таблички можна через каталог сайту (вкажіть який колір фону, і написи Ви хочете бачити на табличці) або за номером 068 770 82 82. Виготовимо таблички із пластику за 2-3 робочих дні, з полістиролу - за 14 робочих днів.

Виготовляємо адресні таблички в місті Хмельницький з можливою доставкою по всій країні. Наші співробітники надійно упакують виріб, так що Ви зекономите на вартості упаковки при пересиланні. Ми неодноразово відправляли таблички до Києва, Полтави, Суми, Чернігів та інші міста України.

Як і куди прикріпити адресну табличку?

По-перше, не кріпіть на сонячній стороні - будь-яка фарба має властивість з часом вигоряти під впливом сонячних променів. Щоб продовжити термін служби таблички постарайтеся повісити табличку в тіні або в такому місці, де вона якомога менше часу буде перебувати під променями сонця.

По -друге, повісьте табличку на самому видному місці, щоб Ваш будинок легко можна було знайти.

По-третє, визначте, який спосіб кріплення буде найкращим. Якщо це табличка із пластику, яка буде кріпитися на метал або іншу рівну поверхню, то можна використовувати двосторонній спінений або спеціальний акриловий скотч. Поверхня потрібно попередньо знежирити.

Для більш надійного кріплення використовуйте саморізи для дерева або для металу, в залежності від того, на яку поверхню плануєте повісити табличку. Для цегли попередньо потрібно просвердлити отвори і використовувати дюбеля. Таблички з полістиролу виготовляються вже з отворами під саморізи. Краще використовувати саморізи з нержавіючих металів, щоб потім не було некрасивих патьоків від поржавілих капелюшків і не зіпсувати вигляд всієї таблички.

Отже, озброєні знаннями, Ви тепер можете вибрати таку табличку, яка буде ідеально виглядати на фасаді і допоможе легко знайти Вашу фірму або будинок.

таблички на дім, таблички на будинок,  адресні таблички Хмельницький, адресні таблички на будинок Хмельницький, виготовлення табличок хмельницький, вуличні таблички Київ, адресні таблички Київ