Афіша - це рекламна листівка, яка використовується для того, щоб розповісти про майбутній концерт, вихід нового фільму або про нову театральну виставу, про відкриття нового магазину, акції, які зараз у Вас проходять, або щоб запросити людей на Ваш захід.

Основа афіші - це яскраве і правильно підібране зображення, для того, щоб людина лише поглянувши, вже зрозуміла і запам'ятала про що йде мова. Не варто перевантажувати плакат зайвої текстовою інформацією, оскільки текст служить лише доповненням і розшифровкою зображення. Писати потрібно тільки найнеобхіднішу інформацію і заклик до дії - відвідати театр, сходити на фільм, купити певний товар зі знижкою.

Плакати форматів А0 (119х84см), А1 (84х60см), А2 (60х42см) друкуються на спеціальному сітіпапері, щільністю 150 гр/м2. Її переважно використовують для реклами на сітілайтах (спеціальні рекламні конструкції з підсвічуванням для зовнішньої реклами) або клік-системах (встановлюються на стінах або вітринах магазинів). Термін виготовлення - 2-3 робочих дні після затвердження макету. Можливий друк тиражами від однієї штуки. Тому Ви можете замовити плакати вищеперелічених форматів як для масової реклами, так і надрукувати на них зображення улюбленого кіноактора (актриси), спортсмена, красивого пейзажу та ін.

Плакати форматів А3 (42х30см) та А4 (30х21см) друкуються на глянцевому папері, щільністю 130 гр/м2. Їх як правило роздають або розклеюють в найбільш людних місцях міста, на стовпах, або на спеціально обладнаних конструкціях. Друкуються на цифровому принтері, що дає високу швидкість і якість друку, але має обмеження за розміром плаката - максимум А3. При терміновій необхідності і наявності макету (якщо він відповідає вимогам під друк), плакати можна надрукувати на протязі однієї години. Зазвичай друкуються за 1-2 дні. Також можливий друк тиражами від однієї штуки, що дозволяє надрукувати рекламні афіші або просто постер з певним зображенням.

Друкуємо постери і афіші в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.