Одні з найбільш популярних матеріалів при обклеюванні транспорту, вікон магазинів або офісів.

Плівка самоклеюча Orajet - плівка для друку рекламних матеріалів. Широко використовується при оформленні вітрин магазинів, обклеювання приватного і громадського транспорту, виготовленні штендерів і наклейок. Також її часто використовують для виготовлення фасадних вивісок, плівку з надрукованою інформацією наносять на пластик або акрил. Призначена для розміщення всередині і ззовні приміщень, не боїться вологи. Не пропускає світла. Товщина 75мкм (без підкладки і клею). Друкуємо на білій і прозорій плівці з глянцевою і матовою поверхнею на вибір. Також можлива додаткова захисна ламінація плівки, що значно збільшує термін її служби і захищає від механічних пошкоджень та вигоряння.

Плівка перфорована "Ван-віжн" (One way vision) - перфорована плівка-самоклейка з однобічною видимістю. Також часто використовується при оформленні вітрин магазинів, при нанесенні реклами на приватний і громадський транспорт. На відміну від плівки Orajet, перфопленка зберігає можливість бачити вулицю зсередини, пропускаючи до 60% світла. Саме тому вона така практична і популярна при брендуванні громадського транспорту - зовні видно рекламу, а зсередини пасажири можуть бачити вулицю, а не просто заклеєне плівкою вікно. Призначена для розміщення всередині і зовні приміщень, не боїться вологи. При необхідності наші майстри можуть поклеїти плівку на потрібну поверхню.

Широкоформатний друк на оракалі або перфоплівці в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Термін виготовлення 2-4 дні, в залежності від розміру плівки та додаткових опцій. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.