Листівки - відмінна можливість привітати своїх клієнтів з державними або корпоративними святами. Це один із способів потрапити в поле зору клієнта, дуже хороший метод ненав'язливо розповісти або нагадати про свою компанію, адже всі люблять приймати привітання.

Яскраві та якісні листівки створюють позитивний образ і теплі відносини. Для успіху будь-якої фірми є важливим не тільки продукт або послуга, а й якість взаємин з клієнтами. Надішліть вітальну листівки особисто директору або особі, що приймає рішення і Ви вже виділитеся з натовпу тих, хто просто спамить по електронній пошті. Паперова листівка - свідоцтво того, що Ви старалися і ця людина або компанія для Вас важливі.

Ми робимо листівки різних форматів:
• євро (10 х 21 см);
• подвійний євро (20 х 21 см), із згином;
• А5 (21 х 15 см, в розвороті виходить 21 х 30 см) та інші;

Надруковані на папері, щільністю 300 гр / м2. Односторонній або двосторонній повнокольоровий друк. Термін виготовлення - 2-3 дні з моменту затвердження макету. Друкуємо листівки в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і відправимо в будь-яке місто.

В одному з офісів відомої компанії на стіні був напис, так щоб всі співробітники читали її кожен день: «Якщо ви не подбаєте про своїх клієнтів, про них подбає хтось інший». Скоро новорічні свята - приділіть час і замовте яскраві вітальні листівки для Ваших клієнтів. Їм буде приємно знати, що Ви пам'ятаєте і цінуєте їх.