Прес Волл - це збірна конструкція, яка використовується в якості фотозоні при проведенні певного заходу чи свята.

Загальне враження від Вашого свята чи заходу багато в чому залежить від візуального оформлення. При цьому кожна деталь має значення. Прес Волл послужить відмінним фоном для того, щоб захід став подією, яку Ваші гості, колеги або партнери запам'ятають надовго.

Широко використовується:
 - на корпоративних святах - як правило на банері друкую логотип самої компанії і партнерів, (якщо це відкритий захід);
 - на весіллях в якості фотозоні - яскравий дизайн, логотип з іменами і навіть фотографіями молодят, красиві візерунки, зроблять прес Волл улюбленим місцем для фотографій і відмінним додатковим прикрасою святкового залу. Зараз це справжній тренд у весільній світі.
 - на прес-конференціях - обов'язково присутній лого компанії або установи, що дає прес-конференцію, а також спонсорів і партнерів. Можливі будь-які варіанти дизайну, але вже свого роду традиція робити не один великий логотип, а багато маленьких, розставляючи в хаотичному або якомусь певному порядку по всьому полотну банера, щоб не закривати їх, коли будуть робити фотографії.

Прес Волл - це збірна конструкція, в комплект якої входять:
 - металевий каркас 200х200 сантиметрів з хромованою труби, діаметром 25 мм;
 - друк банера 200х200 сантиметрів під розмір каркасу;
 - шестигранний ключ для складання каркасу;
 - схема збірки прес волу.

Найбільш популярні розміри - 200х200 і 300х220 сантиметрів.
Також пропонуємо каркаси розміром (ширина х висота):
 - 150 х 200 см;
 - 200 х 220 см;
 - 250 х 220 см;
 - 250 х 250 см;
 - 300 х 250 см;
 - 300 х 300 см..

Термін виготовлення - 5 робочих днів. Виготовляємо прес волл в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Конструкція зроблена таким чином, що банер практично закриває всі труби, крім ніжок. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.

Прес волл легко зберігати і транспортувати - після свята його можна легко розібрати, перевозити і зберігати до наступного заходу. Можна легко змінити фон прес воллу під будь-яке свято - просто замовте друк банера з потрібним зображенням. Щоб замовити прес волл або уточнити деталі зв'яжіться з нашим менеджером за телефоном – 068 770 82 82.