Буклет - це інформаційна листівка, яка використовується при відкритті нового магазину, для оповіщення про акції, які зараз у Вас проходять, для того, щоб запросити людей на Ваш захід.

На відміну від звичайного флаєра - буклет може вмістити більше інформації і більш детально розповісти про Вашу компанію. Їх часто використовують на тематичних виставках, семінарах, відкриттях закладів, коли потрібно більш детально розповісти про компанію, про конкретний товар, нові технології чи послуги. На них друкують меню кафе, афіші кінотеатрів або театрів, розміщують інформацію про декілька ключових товарах магазинів, знижки або спеціальні пропозиції.

Ключова перевага - лінії згину. Євробуклет у складеному вигляді за розміром такий же як і євролаер, але в розвороті він вміщує в три рази більше інформації. При цьому прочитавши потрібну інформацію, клієнт може легко скласти його до розмірів зручних для того, щоб помістити у гаманець або сумочку.

Друкуємо буклети різних форматів, тому Ви зможете підібрати варіант ідеально підходить саме для Вас:
- Євробуклет А4 + 2 згину, розмір 21 х 10 см (в розвороті 21х30 см);
- Буклет 2 Євро, 21 х 10 см (в розвороті 21х20 см);
- Буклет А4 в А5, розмір 21 х 15 см (в розвороті 21х30 см);
- Буклет А5 в А6 15 х 10,5 см (в розвороті 15х21 см).

Надруковані на папері щільністю 130 гр / м2. Можливо надрукувати тиражами від 500 до 5000 штук. Термін виготовлення - 3-4 дні з моменту затвердження макету. Друкуємо буклети в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і відправимо замовлення в будь-яке місто.