Штендери дуже популярний вид рекламної продукції. Розміщуються в пішохідній зоні поблизу магазинів, салонів, торгових центрів в якості додаткових інструментів залучення уваги.

Існує багато різновидів штендерів, але найбільш ефектними є ростові фігури. Ростова фігура як правило виготовляється розміром в людський зріст - таку велику рекламу складно не помітити. Фігурна вирізка і повнокольоровий друк роблять штендер максимально схожим на людину, мультяшного персонажа або кіногероя, в залежності від потреб клієнта. Діти, а іноді і дорослі з радістю роблять фотографії з такими постатями, а потім діляться ними в соц. мережах, що збільшує популярність компанії серед потенційних клієнтів.

Спочатку виготовляється каркас з профільної труби 20х20 мм, пофарбованої в потрібний колір. Далі вирізається основа фігури з алюмінієвого композиту, на яку потім наноситься малюнок надрукований на плівці Оракал. Розрахований для зовнішнього застосування, при необхідності його можна прикріпити до землі за допомогою троса. Бувають як односторонніми так і двосторонніми із дзеркальним відображенням з іншого боку. Відмінно підійдуть для залучення нових клієнтів до Вашого офісу або магазину, але це не саме практичне рішення якщо Ви збираєтеся часто міняти інформацію. Ростові фігурні штендери дорожчі, ніж звичайні, але ефективність їх набагато вища.

Робимо штендери і ростові фігури в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Термін виготовлення - 5-7 днів. При доставці кур'єрською службою виріб надійно упаковується для уникнення пошкоджень при транспортуванні.