Календарі - це дуже ненав'язливий, практичний і потужний спосіб реклами. Календарі завжди у клієнта перед очима.

Календарі - це дуже ненав'язливий, практичний і потужний спосіб реклами. Календарі завжди у клієнта перед очима. Вони не дратують, тому що Ваша реклама тут - продукт другорядний, в першу чергу це практичне рішення потреби клієнта - дізнатися дату або розписати собі план дій на місяць. Реклама тут сприймається несвідомо, як би між іншим, і це не викликає відторгнення.

Реклама на календарях буде працювати цілий рік. Замовити календарі з рекламою може практично будь-яка компанія, ціни доступні всім, а з огляду на те, що кожен календар, на відміну від листівок, працює цілий рік, його вартість перетворюється в копійки. 12 місяців він буде нагадувати клієнту і оточуючим його людям про Вашу фірму.

Існують різні види календарів, такі як: кишенькові, настільні або настінні календарі. Які потрібно саме Вам?

Кишенькові календарі мають розмір 7 х 10 см. На одному боці розміщується календар на поточний рік, на іншій - інформація про Вашу компанію. Бувають також подвійні кишенькові календарі, з вигляду вони нагадують посвідчення. Друкуються на щільному папері з ламінуванням лицьового боку. Перевагами є низька вартість виготовлення і охоплення значної аудиторії, так як друкуються тиражами від 1000 штук. Єдиний можливий недолік - мало місця для інформації. Але календар потрібен тільки, щоб привести клієнта на сайт, де він зможе більш детально дізнатися про продукти. Це по суті візитка компанії.

Настільні календарі бувають у формі будиночка або пірамідки. На одну сторону наноситься Ваша інформація - на перекидних сторінках розміщується календар на кожен місяць. Друкуються на папері, щільністю 300гр. з додатковою ламінацією по лицьовій стороні. Їх перевага в тому, що такі календарі намагаються завжди тримати перед очима і під рукою на робочому столі, особливо якщо календар має приємний дизайн. Друкуються також тиражами від 1000 штук, але коштують дорожче звичайних календарів, так як йде більша витрата матеріалу і саме виготовлення є більш трудомістким.

Настінні календарі – це найбільш яскравий і інформативний вид календарів. Вони бувають з щомісячною або квартальної календарної сіткою. Друкуються тиражами від 10 штук. Недоліком є ​​вартість - вони дорожчі за попередні види календарів, оскільки йде найбільша витрата матеріалу і більше зусиль на виготовлення. Але це легко компенсується перевагами: по-перше, календар великий за розміром, так що його буде видно всім, хто увійде в офіс - і партнерам і гостям фірми. Адже ми завжди оглядаємо приміщення, в якому перебуваємо, а яскравий дизайн допоможе звернути увагу саме на календар. По-друге, на кожній сторінці можна розмістити фото з інформацією, і кожен раз звертаючись до календаря, клієнт буде бачити рекламу конкретного товару або послуги.

Терміни виготовлення - від 3 до 7 робочих днів з моменту затвердження макету. Друкуємо календарі в Хмельницькому і з доставкою по Україні.

Подумайте про рекламу зараз і подбайте про те, щоб Ваші потенційні клієнти зустріли і провели 2017 рік з Вами, а не з конкурентами.