Це найгірше, що може статися з Вашим рекламним оголошенням - стати чимось буденним і звичайним, до чого люди звикли. Реклама повинна бути яскравою незвичайної новиною, інакше з неї немає жодної користі.

светодиодные вывески, светодиодная реклама,

Люди втомилися від реклами.

Простір навколо перенасичений рекламними оголошеннями. Їх стало так багато, що люди перестають реагувати і сприймають як звичайну і звичну частинуу повсякденного життя. А їм не потрібна реклама - їм потрібна інформація. Сьогодні мало щось продавати. Цим вже нікого не здивуєш. Роки дефіциту пройшли. Сьогодні потрібно бути корисним.

Далі ми розповімо, як застосовуючи світлодіодні вивіски, стати корисним клієнту і привернути їхню увагу до свого бізнесу. Але спершу повинні попередити, що світлодіодна реклама - це надзвичайно яскравий і захоплюючий світ. І він такий великий і різноманітний, що для того, щоб детально і якісно розповісти про всі види виробів, потрібно написати невеликий посібник. Тому ми розділимо інформацію на кілька статей.

Ефективність - перш за все.

Сьогодні ми розповімо про дуже ефективні і корисні види світлодіодних вивісок, такі як:

  • аптечні хрести;
  • табло курсів валют;
  • світлодіодні годинники.

Кожен з них має свою сферу застосування, але вирішує загальні завдання - інформування та привернення більшої уваги.

Перед тим, як детально розповісти про кожен з цих виробів, потрібно сказати, що в сучасному рекламному світі з кожним роком з'являється все більше різноманітних конструкцій, більше світла і більше руху, привертають увагу клієнтів. Боротьба за увагу буде тільки зростати в наступні роки. Щоб виграти зараз, досить розуміти найпростіші ази людської психології. Секрет ефективної зовнішньої реклами в тому, що людське око вільно чи мимоволі реагує на динамічну інформацію.

Згідно з науковими дослідженнями, бачачи таку рекламу, людський мозок запам'ятовуємо на 80% більше інформації, ніж при контакті зі статичною рекламою. Ось чому варто звернути увагу, детально вивчити і впровадити світлодіодні вивіски в рекламу свого бізнесу.

Аптечний хрест - головний покажчик для аптеки.

Сьогодні - це невід'ємний атрибут зовнішньої реклами будь-якої успішної аптеки. Такі світлодіодні хрести помітні здалеку в будь-яку погоду. Динамічна підсвічування приверне до себе увагу в денний час, а яскраві світлодіоди допоможуть знайти аптеку в темний час доби.

аптечные кресты, аптечный крест

Стандартні аптечні хрести мають розміри 80х80 см. Товщина - 10 см. Внутрішній каркас виготовлений з профільної труби 20х20 мм. Ззовні його обшивають алюмінієвим композитом, певного кольору. Для підсвічування використовуються відкрите світлодіодне освітлення - яскраві діоди SMD розташовуються не всередині вивіски, як зазвичай, а зовні, так щоб їх було видно. Це дає додаткову яскравість і робить світлодіодні хрест ще більш помітним.

Табло курсів валют - додаткові фішки при використанні

У сьогоднішній нестабільній ситуації курсу гривні дуже актуальним рішенням є табло курсів валют - воно дозволяє протягом 10-15 хвилин оперативно замінити інформацію на актуальну. Більше не потрібно вручну замінювати інформацію і витрачати на це купу часу.

Електронне табло валют - добре видно з відстані 250-300 метрів, незалежно від погодних умов. Найчастіше табло валют замовляють банки і пункти обміну оскільки це додатковий спосіб привернути увагу - люди самі шукають їх поглядом, коли хочуть поміняти валюту. А динамічне табло обміну валют завжди матиме перевагу перед звичайним, оскільки ми вже знаємо, що на динамічну інформацію людина реагує швидше, ніж на статичну.

Табло курсів валют має один дуже великий плюс - воно не продає рекламу безпосередньо, а допомагає людям дізнатися корисну актуальну інформацію про стан курсів. Ви вже привернули його увагу, і якщо у Вас можна вигідно поміняти валюту, то шанси отримати ще одного клієнта значно зростають.

табло курсов валют, электронное табло валют

До того ж, для додаткової уваги можна зробити одну маленьку хитрість. Вона значно збільшить охоплення потенційної аудиторії. Табло валют потрібно купити такої конструкції, щоб була можливість на нього вивести не тільки найпопулярніші валюти і логотип банку або обмінника, але і актуальну дату, час і температуру повітря на вулиці. Цей простий прийом дасть Вам більше уваги, оскільки людина отримає потрібну інформацію про час і погоду, а пізніше навмисне чи спеціально зверне увагу на курс валют. Навіть якщо він в той же момент не скористається Вашими послугами, це не біда, оскільки Ви вже вирішили хоч і крихітну, але проблему потенційного клієнта. Ваш банк або обмінник вже маячить в його підсвідомості, і рано чи пізно, контакт все-таки відбудеться, а далі - все залежить від якості роботи Ваших співробітників.

табло обмена валют, табло валют

Світлодіодні годинники - час завжди на виду

Дуже хорошим способом привернути увагу для навчальних закладів та інших організацій - є світлодіодні годинники з логотипом. Тут хитрість схожа, що і з табло - Ви не рекламуєте безпосередньо себе, а в першу чергу допомагаєте людині отримати інформацію. Годинники фасадні, які можуть розташовуватися під вивіскою фірми або закладу спочатку допоможуть людині дізнатися, що йому потрібно, а потім він подивиться і прочитає напис на вивісці. Принадність тут в тому, що людина випадково подивиться в Вашу сторону, оскільки там видно час (або температуру, або дату), а потім може стати Вашим клієнтом.

светодиодные часы с логотипом, часы фасадные,  светодиодные часы

Світлодіодні годинникb виготовляються з декількох блоків-модулів, які об'єднуються в єдину картинку. Зовні найчастіше обшиваються алюмінієвим композитом. Виходить міцна і довговічна конструкція, яка буде і людям допомагати і Вам допоможе отримувати нових клієнтів.

Технічні моменти

Ми виготовляємо і монтуємо світлодіодні вивіски в Хмельницькому. Але якщо Ви перебуваєте в іншому місті, не біда - наші співробітники розроблять, а потім ретельно упакують і відправлять Вам світлодіодні годинник, аптечний хрест або табло курсів валют в будь-яке місто. Терміни виготовлення - від 7 робочих днів. Гарантія - 12 місяців. Продукцію можна подивитися в нашому каталозі або у нас в офісі за адресою: вулиця Подільська 93, 2 й поверх. Ви можете отримати детальну консультацію чи пораду щодо використання світлодіодних вивісок по телефону 068 770 82 82.

Світлодіоди - ключ до успіху!

На сьогодні світлодіодна реклама - найефективніша і найбільш помітна. Вона стає все більш популярною і через кілька років ми будемо оточені вуличними екранами і відеовивісками. Так навіщо їхати в майбутнє на велосипеді, коли у Вас вже сьогодні є можливість купити собі сучасний спортивний автомобіль і опинитися далеко попереду? Світлодіодна реклама - Ваш швидкий спосіб отримувати більше клієнтів і випередити своїх конкурентів.