Фреймлайт - це тонка панель з підсвіткою, в яку вставляються постери надруковані на спеціальному матеріалі, що пропускає світло.

Фреймлайт - це тонка панель з підсвічуванням, в яку вставляються постери, надруковані на спеціальному матеріалі, що пропускає світло. Такі панелі набагато тонші від звичайних світлових коробів, більш практичні і зручні в розміщенні. Бувають односторонніми і двосторонніми, призначені для використання всередині приміщень, їх можна розміщувати на стінах і віконних отворах торгових залів і офісів. Клік-системний профіль дозволяє легко міняти постер, при необхідності заміни сюжету.

Фреймлайти мають підсвітку, тому Вашу інформацію бачитимуть цілодобово. Це ідеальне рішення коли потрібно часто міняти інформацію. Саме тому фреймлайти часто можна зустріти у вікнах банків або магазинів. Це, по суті, вітрина з підсвіткою, яка цілодобово розповідає про майбутню акцію, певний товар чи послугу.

Постери з інформацією друкуються на плівці бекліт - екологічний вологостійкий матеріал без клейового шару, зі спеціальним шаром для друку. Головна особливість плівки - її світлорозсіюючі властивості, чим менше щільність матеріалу, тим більше світла він пропускає. Вона не провисає і не заламується, не має запаху, стійка до температур. Широко використовується для інтер'єрної та зовнішньої реклами, в тому числі для виготовлення лайтбоксів.

В наявності є фреймлайти під наступні розміри плакатів:
A0 (119 х 84 см) - розмір самого боксу - 130 х 95,5 см.
A1 (84 х 59,4 см) - розмір боксу - 95,5 х 71 см.
A2 (59,4 х 42 см) - розмір боксу - 71 х 56,4 см.
A3 (42 х 30 см) - розмір боксу - 56,4 х 41 см.
Товщина профілю 57 мм.

Ви можете замовити Фреймлайт у Хмельникому або з доставкою по Україні і ми надрукуємо Вам ПОСТЕР В ПОДАРУНОК. Термін виготовлення - 7 робочих днів. Надійно упакуємо і відправимо в будь-яке місто.