таблички на дом, адресные таблички на дом Хмельницкий, изготовление табличек хмельницкий Здавалося б, адресні таблички - це прості шматки пластику, які висять собі на паркані або на фасаді будинку. Але виготовлення табличок може виявитися дуже цікавим процесом, якщо підійти до цього креативно. Дивіться і отримуйте порцію натхнення.

Перше, що спадає на думку при словосполученні адресна табличка - це пластиковий прямокутник синього кольору з білим написом. Такими ми звикли їх бачити на багатоповерхових будинках. Трохи більш креативні таблички можна побачити в приватному секторі - фігурні або ковані.

Але якось це все одно банально. Ми пошукали і знайшли купу прикладів яскравих і неординарних адресних табличок, які можна зробити своїми руками. Це оригінальний спосіб виділитися або просто додати творчості в повсякденне життя.

Отже, добірка кращого, на нашу думку, креативу при виготовленні таблички на будинок.

25 місце

Відкриває хіт-парад фігурна табличка у формі літака. Хоча вона теж в біло-синіх кольорах, як і традиційні таблички, але креативна форма робить її більш помітною, незвичною і привабливою. Навіть в буденних речах можна проявляти творчість.

табличка на дом

24 місце

Еко-тематика зараз в моді. Якщо хочете використовувати пластик - під рукою завжди знайдеться шматок старого дерева. Випаліть на ньому цифри і назву вулиці і у Вас буде готова адресна табличка, зроблена з підручних матеріалів.

адресная табличка на дом

23 місце

Продовження еко-теми. Але цей варіант виглядає трохи привабливіше. Шліфовані дошки і фарби допоможуть створити милу неординарну табличку, яка буде красивою родзинкою Вашого будинку.

адресные таблички на дом Хмельницкий, изготовление табличек хмельницкий

22 місце

Фоторамки і картини висять всередині будинків. Але чому б не повісити картину на власних дверях. Додайте ретро-стиль і бантик - і вже не важливо, що це не картина зовсім, а табличка на будинок.

адресные таблички на дом Хмельницкий, изготовление табличек хмельницкий

21 місце

Якщо вдома повно всякого мотлоху, не поспішайте його викидати. Ось вам відмінний приклад того, як порція креативу перетворює старі непотрібні двері у велику адресну табличку. Її складно буде не помітити.

изготовление табличек хмельницкий

20 місце

Це не зовсім табличка, точніше, зовсім не табличка. Але це яскравий приклад нестандартного мислення. Потрібно використовувати всі доступні ресурси. Трафарет, фарба і ... вуаля. Асфальтна доріжка біля будинку стає покажчиком номера будинку.

адресные таблички на дом киев, изготовление табличек киев

19 місце

Як ми і говорили вище - не поспішайте викидати старі речі. Дві дошки, колеса від старої сільгосптехніки і звичайно ж кмітливість зможуть створити таку ж унікальну неповторну і помітну річ, як цей покажчик адреси будинку.

адресные таблички на дом

18 місце

Це апгрейд 24 місця. Шматок дерева, банку, наклеєні цифри, і квітка. Комбінація грубих форм дерева і ніжності квітів вигідно виділяє таку табличку і приємно радує погляд.

адресные таблички на дом Хмельницкий

17 місце

Простіше нема куди. Хто б міг подумати, що три деталі від дверних ручок можуть бути використані в такий спосіб. Фантазія перетворює непотрібне в оригінальні і неповторні речі і в черговий раз доводить - можна використовувати абсолютно все, що є під руками.

адресные таблички на дом Хмельницкий

16 місце

Це звичайна адресна табличка з пластику. Вона могла б такою бути, якби не прикольні сюжетні фігурки. Тепер це не тільки табличка, але і прикраса для будинку.

адресные таблички на дом Хмельницкий

15 місце

І знову дерево. Трохи роботи фрезою, шнурки, фарба і знайдена в лісі гіляка. Схоже це все, що потрібно для незвичайного покажчика будинку. Погодьтеся, не кожен день таке побачиш. Можливо покажчик вказує і на хобі власника будинку?

адресные таблички на дом Хмельницкий

14 місце

По-моєму, це більш елегантна версія таблички з 18 позиції. Лаковане дерево, вазончик і красиві об'ємні цифри. Така табличка на двері вимагає постійного догляду. Точніше вазон, що росте на ній. Відмінна робота правої півкулі мозку приводить цю табличку на 14 місце.

адресные таблички на дом Хмельницкий

13 місце

Бракує ідей? Ламаєте голову, що б цікавенького придумати? Так просто напишіть цифри на горщиках для квітів. Такого точно ніхто не робив. Правда потрібно вазони поставити на видному місці, щоб цифри били добре помітні і відразу кидалися в очі. Також постійно потрібно стежити за рослинами, щоб вони не закривали номер.

адресные таблички на дом Хмельницкий

12 місце

Тут все коротко і ясно - неймовірно красива робота. Фігурна табличка з металу у вигляді пташок на гілці - справжня окраса дому та прояв креативу.

адресные таблички на дом Хмельницкий

11 місце

Різновид попереднього покажчика, цей варіант, розповість не тільки номер будинку, але і підкаже, що тут живе людина пов'язана з морем, а цей будинок - його «тиха гавань».

адресные таблички на дом Хмельницкий

10 місце

Для любителів простоти і мінімалізму. Нічого зайвого. Тільки шматок дошки і дуже багато саморізів. А також неабиякий запас точності і педантичності в характері майстра. Однак, ефект того вартий.

адресные таблички на дом Хмельницкий

9 місце

Адресна табличка на будинок може бути навіть такою. Красива робота склодува і оригінальна задумка допоможуть цікаво прикрасити будинок і здивувати своєю неординарністю.

адресные таблички на дом Хмельницкий

8 місце

Дуже складна і копітка робота. Та ще якого розміру. Камінь і мозаїка в комбінації дозволили створити покажчик номера будинку, які важко не помітити. Адже це справжній витвір мистецтва.

адресные таблички на дом Хмельницкий

7 місце

Номер будинку повинно бути добре видно не тільки вдень, але і вночі. Цифри з композиту, акрилу і світлодіодного підсвічування допоможуть завжди бути на виду. Ваш будинок завжди буде легко знайти.

адресные таблички на дом Хмельницкий

6 місце

Мозаїка вражає своєю яскравістю. Копітка робота дозволяє створити строкаті красиві цифри, які радують погляд. Далеко не кожен власноруч зможе таке відтворити. Це додає унікальності даній табличці.

адресные таблички на дом Хмельницкий

5 місце

Відмінний приклад креативного мислення. Красива композиція цифр і великий розмір шрифту допоможуть легко знайти Ваш будинок. Такий покажчик можна переносити з місця на місце і встановлювати в будь-якому місці, де його можна встромити в землю. Головне, щоб ніхто не прихопив його з собою.

адресные таблички на дом Хмельницкий

4 місце

Мозаїка - це красиво. Адресна табличка з мозаїки - це як мінімум неординарно і креативненько. А об'ємні цифри номера будинку з мозаїки - це вже скоріше мистецтво, ніж простий покажчик конкретного будинку.

адресные таблички на дом Хмельницкий

3 місце

Ще один приклад зі світу мозаїки. Такі покажчики просто зустрічаються дійсно рідко, а виглядають по-справжньому яскраво і привабливо. Ось їх секрет популярності в нашій добірці ідей. Будинок, під номером 410 замикає нашу 3 найяскравіших рішень в сфері виготовлення табличок.

адресные таблички на дом Хмельницкий

2 місце

А як щодо того, щоб з Вашої таблички росла трава? Таке можна побачити лише раз в житті. Красиво, елегантно, яскраво і незвично. І це далеко не повний список слів, яким хочеться описати табличку з 2 місця. Лиш одне питання - як її поливати?

адресные таблички на дом Хмельницкий

1 місце

Переможець в хіт-параді креативності. Кращий спосіб зберегти інформацію - увічнити її в камені. Потужно, красиво і довговічно. Такої таблички точно не буде у сусідів. А будинок з такою адресною табличкою точно не переплутаєш ні з яким іншим. Унікальна задумка і прекрасне втілення задуманого. Адресна табличка з каменю - переможець нашої вибірки.

адресные таблички на дом Хмельницкий

Ви побачили багато яскравих і цікавих прикладів того, як за допомогою фантазії та власних рук можна створити справжній шедевр. Оточуйте себе красивими речами, робіть звичайне незвичайним і живіть яскраво.

P.S. Можете подивитися і наш каталог табличок, можливо там Ви знайдете варіант для себе. Або покажіть нам свій індивідуальний варіант, а ми зможемо руками наших дизайнерів і майстрів втілити його в життя.

Читайте також: ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ ВУЛИЦЮ? АДРЕСНІ ТАБЛИЧКИ - ФІГУРНІ, КРАСИВІ, З ОБ'ЄМНИМИ ЛІТЕРАМИ!