Виготовляємо стенди для держустанов, а також яскраві барвисті стенди для приватних компаній.

Інформаційні стенди та куточки споживача призначені для розміщення певної документації та інформації згідно з державними стандартами. Виготовляються із пластику ПВХ, товщиною 3 мм, обклеєні плівкою Оракал (повнокольоровий цифровий друк).

Виготовляємо стенди різних розмірів і під різну кількість кишень. Стандартним виробом вважається інформаційний стенд або куточок споживача на 4 кишені. На такому стенді традиційно є три плоских кишені під формат аркуша А4 і один об'ємний кишеню під книжечку або аркуш формату А5. При необхідності можна змінювати кількість об'ємних кишень і їх розмір під індивідуальні потреби клієнта.

Робимо стенди різних розмірів і під різну кількість кишень - від однієї і до 8 кишень. Також пропонуємо різний дизайн для різних форматів установ - стримані з мінімалістичним дизайном для державних установ, яскраві з барвистими фоновими картинками для приватних закладів. Можливий варіант з повністю індивідуальним дизайном під Вашу організацію, виконаний у фірмових кольорах і з логотипом компанії.

Також виготовляємо стенди з національною символікою, які особливо стануть в нагоді для дитячих садків, шкіл та університетів. На таких стендах зображені державні символи України - прапор, герб і текст гімну держави. Такі стенди - основа патріотичного виховання молоді та майбутнього країни і повинні бути в кожному навчальному закладі.

Терміни виготовлення - 3-4 робочих дні. Робимо куточки споживача, інформаційні стенди в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Надійно спакуємо і відправимо виріб в будь-яке місто. Для кріплення стенда на вибір замовника в комплекті йдуть шурупи або на задній стінці передбачений двосторонній скотч.