Лайт-бокс - об'ємний світловий короб. Використовується в якості вивіски, покажчика, застосовується для розміщення інформації про товари чи послуги. Може встановлюватися як на фасаді будівель, так і всередині приміщень.

Ми робимо як звичайні квадратні або прямокутні лайтбокси, так і фігурні - за індивідуальним замовленням клієнта. Вони бувають односторонніми або двосторонніми. Лайтбокси відмінно видно в темний час доби, що значно збільшує ефективність Вашої реклами, особливо в зимовий період. А фігурні лайтбокси - це практично ідеальне рішення по співвідношенню ціна / якість - вони коштують дешевше, ніж світлові об'ємні букви і виглядають не менш ефектно.

Виготовляються з акрилу (оргскла) і ПВХ. Зображення наноситься за допомогою плівок Оракал (повнокольоровий цифровий друк або аплікація). Підсвічування за допомогою світлодіодних модулів SMD. Термін виготовлення - 7 робочих днів.

Робимо лайтбокси в Хмельницькому і з доставкою по Україні. Готовий виріб надійно запаковується і відправляється замовнику. У комплекті йдуть кріплення і схема для самостійного монтажу. Гарантія 12 місяців.