Хочете, щоб у Ваш магазин або ресторан постійно приходили нові клієнти? Щоб кожен, хто проходить звернув погляд на Ваш заклад? Щоб біля каси стояла довга черга? Привертайте більше уваги завдяки світловій рекламі.

заказать лайтбокс, изготовление лайтбоксов Хмельницкий

По суті, більшість магазинів, салонів краси, офісів, аптек, особливо не відрізняються один від одного. Всі вони продають схожий товар по приблизно однаковими цінами. Конкуренція на ринку величезна і продовжує рости. Тому у Вас є лише кілька секунд, перш ніж людина вирішить, зайти до Вас або піти до іншого.

То як же привернути погляд клієнта саме до Вашого магазину чи офісу? Рецепт простий - більше уваги = більше клієнтів. А найкращий спосіб, щоб привернути більше уваги - це світлова реклама.

Тут же одним з найефективніших рішень є виготовлення лайтбоксів.

Лайтбокс в перекладі означає світловий короб, який може мати статичне або динамічне підсвічування, що дозволяє привертати увагу і працювати рекламі цілодобово.

Лайтбокс вже давно став популярним видом реклами в Хмельницькому та інших містах України. Їх можна побачити на багатьох магазинах, аптеках, офісах, торгових центрах, великих супермаркетах. Адже все більше бізнесменів розуміють, що вкладення в цей вид реклами повернуться у вигляді нових клієнтів.

Далі буде багато інформації, але якщо Ви дочитаєте статтю, то зможете розібратися яких видів буває світловий короб, який підійде Вам найкраще і як при необхідності отримати меншу вартість лайтбоксу.

Види лайтбоксів

Технології зовнішньої реклами і зокрема сфери виготовлення лайт-боксів активно розвиваються і пропонують кілька рішень для Вашої реклами. Існує 4 найпоширеніші типи лайтбоксів, які розрізняються між собою за ціною, габаритами і матеріалах, з яких вони виготовлені. Це дозволяє підлаштовуватися під конкретний бюджет або під потрібні розміри.

  • Лайтбокс із полікарбонату;
  • Банерний лайтбокс;
  • Лайтбокс із акрилц;
  • Лайтбокс із композиту.

Лайт-бокс з полікарбонату. Це класика жанру. Один з найстаріших видів лайтбоксів. При його виготовленні використовуються більш дешеві види матеріалів і підсвічування, що дозволяє отримати більш низьку вартість світлового короба . Це особливо важливо, якщо потрібен лайтбокс великих розмірів.

Задня стінка зроблена з пластику ПВХ, каркас з алюмінієвого профілю, бічні і верхні панелі з пластикового профілю «квадро». Для підсвічування найчастіше використовуються люмінесцентні лампи, а для лицьової частини вивіски - стільниковий полікарбонат. Використання карбонату уможливлює виготовлення великих лайтбоксів без стиків. Він продається великими листами і дозволяє виробляти світлові короби довжиною до 12 метрів.

лайтбокс, световой короб, стоимость лайтбокса

Банерний лайт бокс. За конструкцією дуже схожий на полікарбонатний - та ж задня стінка з пластика, каркас з профілю, бічні панелі з пластикового профілю "квадро", і люмінесцентне підсвічування. Але для лицьового боку замість полікарбонату, використовується банерна тканина, на якій друкується рекламного зображення. На банері набиваються спеціальні металеві кільця - люверси, крізь які протягуються кабельні стяжки і надійно кріплять банер до каркасу.

На відміну від полікарбонату, який має рельєфну поверхню, банер має більш гладку структуру, тому кольори виходять більш насиченими, а рекламне зображення більш привабливим. Продається рулонами з різною шириною і до 50 метрів в довжину. Тому також ідеально підходить для створення дійсно величезних лайтбоксів без видимих стиків.

лайт бокс, световые лайтбоксы, купить лайтбокс

Лайтбокс з акрилу (оргскла). На сьогоднішній день це один з найпопулярніших видів лайт боксів. Використання акрилу дозволяє отримати яскраві, красиві, фігурні лайтбокси практично будь-якої форми.

Це більш дорогий вид світлових коробів, оскільки матеріали коштують дорожче і працювати з ними важче - потрібні спеціальне обладнання, знання і досвід правильного поводження з матеріалом.

Задня стінка зроблена з пластику ПВХ, бортики можуть бути виготовлені як з акрилу, щоб отримати підсвічування з усіх боків, так і з пластику, щоб світилася тільки лицьова частина, яку виготовляють з акрилу.

Акрил (оргскло) прекрасно пропускає світло, а також має велику кольорову гаму, що робить його використання популярним не тільки в рекламі, а й при виробництві меблів. Зображення наноситься на акрил за допомогою друку на спеціальних плівках або за допомогою плоттерной порізки. Щоб отримати цілісний виріб потрібно обмежувати розміри лайтбоксу до 3 метрів, оскільки саме таку довжину має один лист акрилу.

Вартість лайтбоксу з акрилу збільшує інший тип підсвічування - замість люмінесцентних ламп тут використовуються світлодіодні модулі, які споживають менше електроенергії і мають триваліший строк служби. При дотриманні правильної дистанції розстановки і використання достатньої кількості модулів Ви отримуєте яскраву і красиву вивіску для Вашого бізнесу.

световой короб, световые лайтбоксы, изготовление световых коробов

Лайт-бокс із композиту (композитний лайтбокс). Один з найбільш надійних і довговічних видів світлових коробів. Основою лайтбоксу служить алюмінієвий композит - суміш пластику і алюмінію, товщиною в 3 мм. З нього робляться лицьова частина і бічні поверхні, які обрамляють каркас з алюмінієвого профілю. Задня стінка - із пластику ПВХ, для підсвічування також використовуються світлодіодні модулі. Не менш популярний, ніж акриловий лайтбокс.

Сам композит не пропускає світло, тому щоб отримати зображення або напис на лицьовій частині композиту, фрезером вирізують отвори, які закривають молочним акрилом. Світло проходить крізь акрил і в результаті світитися будуть тільки вирізані символи або зображення. Також на поверхню можна нанести додаткові зображення за допомогою друку на плівках. Вони не будуть підсвічуватися і можуть виконувати додаткову декоративну функцію.

Часто композит використовують при виготовленні змішаних лайтбоксів з об'ємними літерами. Він тут служить надійною основою, на яку кріпляться світлові або несвітлові букви. Дозволяє виготовляти цільні світлові лайтбокси довжиною до 6 метрів.

заказать лайтбокс в Хмельницком, изготовление световых коробов Хмельницкий

Лайт-бокс може бути одностороннім і двостороннім.

Односторонні рекламні лайтбокси кріпляться на стіну або безпосередньо на фасад будівлі, щоб позначити місце, де знаходиться магазин чи офіс і залучити в нього увагу.

лайтбокс заказать лайтбокс в Хмельницком, изготовление лайтбоксов

Двосторонні або торцеві лайтбокси - це свого роду вказівники. Якщо Ваш магазин не видно з дороги, це буде відмінним рішенням. Кріплення встановлюються не на задній стінці, а на одній з бічних. Таким чином лайтбокс розміщується не перед самим входом в офіс або будинок, а як би стирчить зі стіни, щоб його видно було з двох сторін. Це значно збільшує оглядовість - куди б людина не йшла, вона обов'язково помітить Ваш світловий короб. Ключова перевага - в два рази більше реклами за рахунок збільшення рекламних площин.

лайтбокс Хмельницкий

Скільки коштує і як замовити лайтбокс в Хмельницькому або з доставкою по Україні?

Виготовлення лайтбоксів займає від 7 робочих днів, в залежності від складності. Щоб замовити короб світловий недорого попросіть менеджера зробити індивідуальний прорахунок - скомбінувати різні матеріали і способи підсвічування. Наприклад, встановити люмінесцентні лампи замість світлодіодів, зробити меншим за розміром або частину вивіски зробити з підсвіткою, а частина без неї.

Виготовлення світлових коробів - досить складний і трудомісткий процес, що вимагає теоретичних знань, практичного досвіду і спеціального устаткування. Але ми знаємо свою справу, адже займаємося рекламою вже 10 років, з 2007 року.

Ви можете подивитися ціни і зробити замовлення через каталог нашого сайту або замовити лайтбокс по телефону 068 770 82 82. Надійно упакований світловий короб зможемо відправити в будь-яке місто. У комплекті надається кріплення і схема, щоб можна було здійснити монтаж самостійно. Також Ви можете приїхати до нас в офіс, подивитися зразки готової продукції і замовити лайтбокс в Хмельницькому. Даємо гарантію на термін 12 місяців.

лайтбокс Хмельницкий, изготовление лайтбоксов Хмельницкий

Лайт-бокс привертає в рази більше уваги, ніж звичайна не світлова вивіска з пластику або банер. Він може працювати цілодобово і допоможе залучити більше клієнтів. Але сам по собі лайтбокс - це тільки приманка, щоб людина звернула на Вас свій погляд.

Клієнт сприймає картину повністю - вітрину, персонал, товари, і, якщо щось йому не подобається, він просто пройде повз Вас. Лише кілька секунд все вирішують. Тому постарайтеся створити єдиний приємний образ - красиво оформити вітрину і зал, приємно одягнути співробітників, навчити їх посміхатися і бути ввічливими - ось той ключ, який приведе клієнта до Вас знову.

Ви можете замовити найдорожчу і найгарнішу вивіску або лайтбокс, але він ніколи не замінить сервісу. Це лише одна з частин загальної картини. Але одна з найважливіших частин.

Вивіска - це перший контакт з клієнтом і перше враження про Вас. Тому подбайте про те, щоб у клієнта створювалися найсприятливіші враження і виникало бажання зайти саме до Вас. Яскравий довговічний лайтбокс буде маяком, що приводить нових клієнтів до Вашого магазину, ресторану або офісу.

Copyright © 2017, urd.com.ua, All Rights Reserved.