Сотовый поликарбонатПродаємо сучасний популярний матеріал - полікарбонат. Пропонуємо тільки якісну сертифіковану продукцію європейських виробників Makrolon (Німеччина) і Placarb (Польща). Перевага нашого полікарбонату в тому, що він має захист від УФ-випромінювання і завдяки цьому гарантійний термін служби при правильному монтажі - 10 років, а свої властивості і зовнішній вигляд даний матеріал зберігає понад 15 років! На ринку представлено багато виробників полікарбонату, але зазвичай дешева продукція в процесі експлуатації недовговічна і швидко втрачає свої властивості. Стільниковий ПОІКАРБОНАТ ціна якого значно нижче інших светопропускающих платік широко застосовується у виготовленні теплиць, козирків, навісів, парканів та інших виробів. У нас можна замовити полікарбонат та комплектацію до нього з доставкою в м Хмельницький і по Україні.

 

Основні переваги нашої продукції:

  • надійний захист від УФ-випромінювання
  • високі показники тепло- та шумоізоляції
  • світлопроникна здатність на рівн 95%
  • міцна витривалість до механічних пошкоджень
  • легкість та зручність в обробці та транспортуванню
  • гарна стійкість до вогню та хімічного впливу
  • відсутність токсичності

Поликарбонат сотовый

У нашому асортименті стільниковий полікарбонат товщиною 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 16 мм, а також монолітний полікарбонат товщиною 1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм. Крім того в наявності з'єднувальні, торцеві і інші профілю, термошайби, ущільнювачі і інша фурнітура для комплектації виробів з полікарбонату.

Найбільш популярний на сьогоднішній день прозорий стільниковий полікарбонат товщиною 6 мм, який широко використовується для виробництва теплиць, парників, козирків та інших виробів.

Наші менеджери допоможуть правильно вибрати полікарбонат - який матеріал необхідний, а також розрахувати комплектацію в залежності від ваших завдань. Звертайтеся - і ми швидко прорахуємо, скомплектуем і доставимо вам необхідний матеріал!

ЗАМОВИТИ ПОЛІКАРБОНАТ

Продажа поликарбоната