Оперативна поліграфія Хмельницький

Терміново потрібні нові візитки для зустрічі з потенційними клієнтами? Плануєте відкриття магазину чи закладу і терміново потрібні флаєра для масової роздачі? Потрібна поліграфія на завтра, а Ви згадали тільки сьогодні?

Друкарня «Український рекламний дім» допоможе якісно і швидко вирішити вашу проблему. Ми маємо власне обладнання і більше 10 років досвіду друку реклами. Ми - термінова поліграфія, яка виготовить замовлення в терміни від 1 робочого дня. Пропонуємо відмінну якість друку і хороші ціни.


«Мені потрібні візитки на вчора!»

Цю фразу нам часто доводиться чути від своїх клієнтів. Це означає, що терміни горять і потрібно зробити терміново, інакше клієнт втратить свою можливість. Таке часто трапляється.

Уявіть собі: ви готуєтеся до важливої зустрічі, хочете щось продати і укласти угоду, але раптом згадуєте, що у вас закінчилися візитки. Ви пішли до клієнта, про все домовилися, але, коли потрібно залишити свої контакти, замість візитки, просто просите записати ваш номер. На угоду це може вплинути або не вплинути, проте клієнт подумає, що ви погано підготувалися до зустрічі і не вважаєте його досить важливим.

Ми згодні, що візитка - це не найважливіший елемент в продажах, але це частина іміджу, враження, данина корпоративній культурі, називайте, як хочете. Це лише одна з малопомітних деталей продажів, але навіть така деталь може вплинути на перше враження про вас. Тому подбайте, щоб замовляти візитки вчасно і в потрібній кількості, а якщо не встигаєте, замовте менше, але обов'язково зробіть це, і будьте готові до майбутньої зустрічі або ділової поїздки.

терміновий друк Хмельницький

Втрачені можливості

Але не будемо тільки про візитки. У рекламному світі повно іншої популярної поліграфії. Листівки, буклети, вітальні листівки. Часто клієнти замовляють дану продукцію, щоб встигнути розповісти про певну подію або привітати з наступаючим святом. А якщо не встигли, продукцію можна викинути, адже захід або свято вже відбулося і пройшло. Можливість залучити нових клієнтів і заробити гроші втрачена.

Уявіть, що скоро ви відкриваєте новий магазин, і Вам потрібні будуть листівки для масової роздачі; або ви організовуєте цікавий захід, і вам знадобляться і афіші, і флаєра; або ви хочете привітати потенційних клієнтів з майбутнім святом за допомогою вітальних листівок, щоб нагадати про себе.

А тепер уявіть, що в круговерті справ, ви зовсім забули замовити потрібну поліграфію. А адже недруковані вчасно візитки, флаєра, афіші, листівки або інша поліграфічна продукція - це втрачена можливість. І що ж тоді робити? Чекати наступного шансу? Ні, потрібно терміново виправити ситуацію і замовити оперативний друк.


Потрібно терміново? Ми все встигнемо

Ми друкуємо на власному обладнанні, використовуємо цифровий, офсетний друк, а також різографію, щоб встигнути вчасно виконати замовлення клієнта. При наявності готового макету, ви зможете отримати певні види продукції в той же, або на наступний день. Якщо ж макета у вас немає, ми зможемо його розробити. При цьому важливо розуміти, що оперативність залежить не тільки від нас, але і від того, наскільки швидко ви будете з нами співпрацювати і погодите дизайн виробу.

Потрібен терміновий друк? Замовте у нас те, що вам потрібно:

Не втрачайте свої можливості і не опускайте руки. Ми допоможемо вам все встигнути. Замовте терміновий друк у компанії «Український рекламний дім» по телефону або використовуйте форму «Запит на прорахунок».

ЗАМОВИТИ ТЕРМІНОВИЙ ДРУК